אוטו סנטר

אוטו סנטר מכירת רכב, חברה מבית HERTZ, הינה החברה המובילה בישראל למכירת רכבים. החברה מציעה מגוון גדול של מכוניות למכירה. במאגר המכוניות הגדול של החברה, הפרוס בכ- 10 סניפים ברחבי הארץ, ניתן למצוא מכוניות יד שניה, קניית רכב על פי מחיר מחירון, רכישת רכב יד ראשונה , יצרנים שונים ועוד. שירות מודיעין חדש שהקמנו עבורכם מאגד את כלל המידע הדרוש לכם על מנת לרכוש רכב יד שנייה, רכב מליסינג, לקבל מימון וכו'. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני, ותקבלו את מלוא המידע בשיחת טלפון אחת.

מודיעין טלפוני אוטו סנטר
מודיעין טלפוני חדש שהקמנו עבורכם מאפשר לכם להגיע אל כלל המידע של חברת אוטו סנטר באמצעות מספר טלפון אחד. בחיוג אל קו טלפוני זה תגיעו אל מוקד טלפוני מתקדם בו תוכלו להתקשר עם המחלקות השונות, לקבל מידע על שעות פעילות וכתובות הסניפים, לברר על רכבים יד 2 המוצעים למכירה, להציע רכב יד שניה למאגר ועוד. באמצעות מוקד טלפוני זה תוכלו לרכוש רכב יד2 בקלות, בשיחת טלפון אחת וללא מאמץ מיותר.

שירות מודיעין כללי לרכישה פשוטה
בחיוג אל קו הטלפון תוכלו לקבל את מרב המידע על השירותים המוצעים ברשת אוטו סנטר ועל חברות נוספות למכירת רכבים. מהיום כאשר תרצו לרכוש או לקנות רכב יד 2, לבצע השוואה של מכוניות יד 2 או אפילו רק לקבל מידע על פעילות החברות השונות – פשוט הרימו את הטלפון. אין עוד צורך בחיפושי אינטרנט בעברית קלוקלת ( כמו: יד שניה מכוניות ), באיסוף ערימת מספרי טלפון ובחיוג אל כולם. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מערכת חכמה לניתוב שיחות וניתן לחייג אליו בכל שעה ומכל מקום.

צריכים את הטלפון של אוטו סנטר? חייגו 2332*