טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> השכרה וליסינג >> אוטו סנטר טלפון

אוטו סנטר *
1900-72-9933
באינדקס חברות ההשכרה והליסינג של ישראלאוטו סנטר מכירת רכב, חברה מבית HERTZ, הינה החברה המובילה בישראל למכירת רכבים. החברה מציעה מגוון גדול של מכוניות למכירה. במאגר המכוניות הגדול של החברה, הפרוס בכ- 10 סניפים ברחבי הארץ, ניתן למצוא מכוניות יד שניה, קניית רכב על פי מחיר מחירון, רכישת רכב יד ראשונה , יצרנים שונים ועוד. שירות מודיעין חדש שהקמנו עבורכם מאגד את כלל המידע הדרוש לכם על מנת לרכוש רכב יד שנייה, רכב מליסינג, לקבל מימון וכו'. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני, ותקבלו את מלוא המידע בשיחת טלפון אחת.

מודיעין טלפוני אוטו סנטר
מודיעין טלפוני חדש שהקמנו עבורכם מאפשר לכם להגיע אל כלל המידע של חברת אוטו סנטר באמצעות מספר טלפון אחד. בחיוג אל קו טלפוני זה תגיעו אל מוקד טלפוני מתקדם בו תוכלו להתקשר עם המחלקות השונות, לקבל מידע על שעות פעילות וכתובות הסניפים, לברר על רכבים יד 2 המוצעים למכירה, להציע רכב יד שניה למאגר ועוד. באמצעות מוקד טלפוני זה תוכלו לרכוש רכב יד2 בקלות, בשיחת טלפון אחת וללא מאמץ מיותר.

שירות מודיעין כללי לרכישה פשוטה
בחיוג אל קו הטלפון תוכלו לקבל את מרב המידע על השירותים המוצעים ברשת אוטו סנטר ועל חברות נוספות למכירת רכבים. מהיום כאשר תרצו לרכוש או לקנות רכב יד 2, לבצע השוואה של מכוניות יד 2 או אפילו רק לקבל מידע על פעילות החברות השונות – פשוט הרימו את הטלפון. אין עוד צורך בחיפושי אינטרנט בעברית קלוקלת ( כמו: יד שניה מכוניות ), באיסוף ערימת מספרי טלפון ובחיוג אל כולם. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מערכת חכמה לניתוב שיחות וניתן לחייג אליו בכל שעה ומכל מקום.

צריכים את הטלפון של אוטו סנטר? חייגו לאינדקס 1900-72-9933

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com