אביב שיגור

שירות לקוחות אביב שיגור

חברת אוריין רכשה את חברת אביב שיגור, לכן הטלפון מטה יפנה אתכם לשירות הלקוחות של חברת אוריין המתמחה בשירותים לוגיסטיים.
אביב שיגור, או אביב יעל דרומה בע"מ הנה חברת שליחויות מהגדולות בישראל אשר משרתת את הציבור הישראלי מזה מספר עשורים. לחברה מרכז שירות ב 9 ערים עם פריסה רחבה מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.

מרכז שירות אביב שיגור
על מנת ליהנות משירות לקוחות אישי ונעים, ניתן להגיע לאחד מסניפי אביב שיגור. בזכות פריסה מכובדת זו של מרכזי שירות ובשילוב עם צי של מעל ל 200 כלי רכב מסחריים יכולה אביב שיגור לספק ללקוחותיה שירות לקוחות מקיף של שילוח והפצה יעילים לכל רחבי הארץ תוך זמן קצר.

מוקד טלפוני ארצי
כחלק ממערך השירות ללקוח של אביב שיגור מופעל מוקד טלפוני ארצי. ניתן לצלצל בטלפון למוקד שירות ולקבל מידע מקיף על סל שירותי אביב שיגור, להתעדכן במחירון החברה ולבצע הזמנות שילוח פנים ארציות בממדים קטנים וגדולים כאחד.

בשירות טלפוני ניתן אף לבצע מעקב אחר הזמנות לווידוא שיגיעו ליעד במועד ולמעשה לקבל פירוט רחב על כל מאפייני השילוח על מנת להבטיח שהכל נעשה בהתאם לרצונות שלכם ותוך שמירה על הסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

בין השירותים עליהם תוכלו לשמוע עוד באמצעות שיחת טלפון למוקד שירות ניתן למצוא שירותי גוביינא – לגבות כספים מהנמען על המוצרים שנשלחו, תשלום על המשלוח ע"י הנמען, לבצע שילוח של חבילה תמורת חבילה, חלוקת דברי דואר ועוד הרבה.

לקבלת מידע נוסף ליהנות מחוויית שירות אדיבה ומקצועית ניתן לפנות לשירות טלפוני אביב שיגור

בטלפון:  03-6503300