אינדקס שירות לקוחות >> חברות אשראי >> ויזה כאל - טלפון שירות לקוחות

ויזה כאל *
1900-72-1155
באינדקס חברות האשראי של ישראלויזה כאל - שירות לקוחות בטלפון מחפשים את מוקד שירות הלקוחות של חברת ויזה כאל? חברת ויזה היא אחת מחברות האשראי בארץ, חברת כרטיסי אשראי ויזה כאל מעניקה ללקוחותיה כרטיס ויזה לביצוע רכישות.
ישנם מספר סוגים של כרטיסי ויזה: כרטיס ויזה מקומי, בינלאומי, זהב, פלטינום וכרטיס ויזה עסקי .לברורים על מה שיכול להיות שלך ניתן לבדוק בשירות הלקוחות של ויזה כאל.
חברת ויזה כאל מעניקה שירותי סליקה באשראי לעשרות אלפי בתי עסק בארץ
במידה והנך לקוח של ויזה כאל וברצונך לטוס לחו"ל ואין לך ביטוח, ובכל מקום שביררת גובים סכום ותנאים לא הגיוניים, ניתן לבצע דרך ויזה ביטוח נסיעות חו"ל.
מתחשק לכם לצאת ויש בידיכם כרטיס ויזה? לקוחות ויזה כאל נהנים מכל מיני סוגי הטבות ויזה כאל כגון: כרטיסים למופעים, אחד פלוס אחד לסרטים.
בנוסף כרטיס אשראי רגיל, ויזה כאל או כפי שרבים טועים: ויזה קל: מנפיקה גם כרטיסים חוץ בנקאיים, כרטיס זה הנו כרטיס אשראי המונפק על ידי גוף אשראי שאינו בנק, כמו למשל חברת אשראי או גוף מסחרי אחר.
זקוק מיידית להלוואה? הלוואה מויזה, הלוואה בכרטיס אשראי, ויזה מעניקה הלוואה לכל אחד סכום ההלוואה יכול להיות סכום גבוה או נמוך, הוא נקבע ע"י יכולת ההחזר של הלקוח.
קישור
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של ויזה כאל? חייגו 1900-72-1155

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד