אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> הוט שירות לקוחות

הוט שירות לקוחות *

1900-72-13-84 | הוט שירות לקוחות

במוקד חברות התקשורת של ישראל

הוט שירות לקוחות


הוט שירות לקוחות ותמיכה טכנית שירות הלקוחות של חברת hot הוט מאפשר ללקוחות hot לקבל מידע במגוון רחב של נושאים:

שידורי הטלוויזיה הוט, הטלפון של הוט ושירות האינטרנט, בחברה קיימים מספר מוקדי שירות לקוחות שמטפלים בלקוחות החברה,
הוט היא החברה הגדולה בשוק הטלוויזיה ומתחרה בחברת יס המשדרת בלווין, מהירות האינטרנט של הוט זהה לזו של בזק אך מתבססת על טכנולוגיה מעט שונה, את לוח שידורי hot ניתן למצוא באתר האינטרנט של הוט, שירות הוט הטלפוני הוא 1900-72-1177 זו הטלפון של הוט שירות לקוחות hot הטלוויזיה בכבלים.


הוט | שירות הוט | טלפון HOT | לוח שידורים | הוט VOD | תמיכה הוט | הוט שירות לקוחות
קישור

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של הוט? חייגו 1900-72-13-84 הוט שירות לקוחות

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הוט שירות לקוחות אינטרנט

מעוניינים להתחבר להוט מובייל? רוצים להצטרף לשירות האינטרנט של הוט? זקוקים לקבל מידע אודות המסלול שלכם או רוצים לעבור למסלול אחר? הדרך הפשוטה לעשות זאת היא באמצעות פנייה אל שירות לקוחות הוט מובייל או הוט אינטרנט. שיחת טלפון אחת יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף.

אנחנו נמצאים בתקופה בה יש תחרות מאוד קשה בין חברות האינטרנט והטלפוניה השונות. תחרות זו נוצרה בשנים האחרונות כתוצאה מכניסתן של חברות חדשות לתחום וכן כתוצאה משינויים טכנולוגיים, השירות של טלפון הוט מובייל לא היה אפשרי אלמלא שוק הסלולר היה נפתח לתחרות. מי שנהנה מכך יתרה מזו, היא חברת הוטב שירות לקוחות אינטרנט והוט בכבלים שכן כעת החברה יכולה להציע תוכנית מרוכזת, מסלול אחד שכולל גם טלפוניה, גם סלולר, אינטרנט וכן טלוויזיה בכבלים. הכל תחת בית אחד, במחיר אחד מרוכז.

הציבור נהנה כפליים, ראשית, הוא יכול לבצע מכרז בין הגורמים השונים, למשל, חברות סלולר, חברות טלוויזיה רב ערוצית ועוד, שנית, הוא יכול לבחור בחברת הוט שתרכז עבורו את כל השירותים התקשורתיים לבית ולמשרד. לא מעט מלקוחות החברה מעדיפים לרכז את כל השירותים תחת בית אחד, כך אם יש בעיה, הם לא צריכים לחפש למי להתקשר אלא יוצרים מיד קשר עם הוט שירות לקוחות אינטרנט, מוביל או טלוויזיה.

לזכותם של הצרכנים עומדת האופציה ליצור את המכרז המדובר הן דרך הטלפון באמצעות שיחה פשוטה לשירות הלקוחות והן דרך האינטרנט. דרך האינטרנט הם יכולים לחפש הצעות ומסלולים, בזמן שדרך הטלפון הם יכולים לבצע את כל הליך המיקוח. מדובר בעניין ישראלי טיפוסי. כל ישראלי יודע כיצד זה עובד ואפשר לומר בוודאות שהחברות עצמן מכירות בדרך זו ומבינות שכך זה עובד.

הפנייה אל הוט שירות לקוחות אינטרנט או כל אחת מהשלוחות האחרות של החברה, צריכה להתבצע כשבידכם כל המידע בנושא, כך תוכלו לבצע את התהליך בצורה פשוטה וברורה. ככל שיהיה בידכם יותר מידע, תוכלו לקבל מענה בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מהנחות והטבות טובת יותר.

רוצים להתקשר אל שירות הלקוחות של הוט? אצלנו באתר האינדקס תוכלו למצוא את מספרי הטלפונים של החברה, הן הוט שירות לקוחות אינטרנט והן שירות לקוחות הוט מובייל או הוט טלוויזיה רב ערוצית. כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר ולחפש תחת הקטגוריה המתאימה את הטלפון ולהתקשר אליהם.

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com
ביטוח חיים בקליק