עיריית רמת גן

עירית רמת גן, היא הרשות המקומית של העיר רמת גן, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
אגף התברואה ופיקוח עירוני, מחלקת איכות הסביבה, רישוי עסקים, אגף הנדסה ותשתית, מחלקת רישוי הבנייה, אגף שירותי רווחה, היחידה לטיפול במשפחה ובפרט, אגף משאבי אנוש, אגף החינוך, יחידת הנוער, מחלקת גני ילדים, מחלקת חינוך על יסודי, מחלקת ספורט, מחלקת גבייה, מחלקת חנייה, כבאות והצלה, מחלקת גנים ונוף, מחלקת שירותי חירום, המחלקה המשפטית, מחלקת בריאות, קרן רמת-גן לחינוך ותרבות (ע"ר) וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית רמת גן
שירות מודיעין מתקדם וחדשני, מאפשר לכם לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית רמת גן, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: " עירייה רמת גן כתובת", "ערית רמת גן תשלומים ארנונה", "רמת גן עיריית טלפון", "רחובות ברמת גן עירייה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל הפרטים והמידע.
כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף המספק שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות אנו נתקלים בצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים אך מתקשים באיתור מספרי הטלפון או הפרטים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בלחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי ארנונה, רישום לגני ילדים, אירועי תרבות, שירותי רווחה ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית רמת גן?

חייגו 03-675-3555