קולנוע רב חן

רב חן היא רשת בתי קולנוע מהגדולות בישראל, בבעלות תיאטראות ישראל. קבוצת תיאטראות ישראל מפעילה את רשת בתי הקולנוע רב חן בארץ ובעולם, וכן, את יס פלאנט, רשת מתחמי קולנוע לב המפרץ יס פלנט חיפה, קניון איילון, ראשון לציון ובאר שבע. רשת רב חן מפעילה כ – 9 בתי קולנוע ברחבי הארץ: רב חן גבעתיים, רב חן קרית אונו, רב חן פתח תקווה, רב חן רחובות, רב חן במודיעין, רב חן ירושלים, רב חן דיזנגוף וכן קולנוע רב חן גת בתל אביב. חברת פורום פילם הינה חברת הפצה מהגדולות בארץ, גם היא בבעלות תיאטראות ישראל, דבר המאפשר לרשת רב חן סרטים ממגוון רחב, המוקרנים בכל רחבי הארץ.

שירות מודיעין חדשני רב חן
מודיעין טלפוני חדשני וייחודי , מאפשר לכם קבלת מידע נרחב אודות רשת רב חן, סניפיה והסרטים המוקרנים בה. מהיום, תוכלו לגשת אל כל המידע בשיחת טלפון אחת, מבלי לבזבז זמן יקר ולשגות במידע לא אמין. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, ניתן לברר מידע אודות הסרטים המוקרנים, סרטי תלת מימד, ימי ושעות הקרנה, מקומות פנויים, הזמנת כרטיסים ועוד.

מודיעין טלפוני מתקדם בשבילכם
שירות מודיעין מתקדם זה מושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בחיוג אל טלפון, תגיעו אל המערכת אשר תכווין אתכם, בעזרת מקשי הטלפון, אל המידע הנחוץ לכם. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי, בו תוכלו לקבל את כל המידע הן על בתי קולנוע רב חן, והן על רשתות ובתי קולנוע נוספים ברחבי הארץ. מספר הטלפון המרכזי יאפשר לכם לתכנן כראוי את הבילוי, יחסוך עבורכם זמן יקר של המתנות וחיפושי מידע, וכן, בהוצאות ושיחות טלפון מיותרות.

צריכים את הטלפון של קולנוע רב חן?

חייגו 072-3729495