קניון גבעתיים

מחפשים מידע על קניון גבעתיים? רוצים להזמין כרטיסים לקולנוע דרך רב חן סרט? רוצים לבלות ערב במסעדה איכותית בלב גבעתיים או במתחם משחקים לילדים ולכל המשפחה בגבעתיים? ומה עם הקניות והמבצעים? הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו מידע מקיף ועדכני אודות קניון עזריאלי – גבעתיים: קולנוע גבעתיים, מסעדות, בתי קפה, טלפון של מודיעין בקניון גבעתיים, שירות לקוחות, כתובות ועוד.

קניון עזריאלי – גבעתיים
קניון עזריאלי – גבעתיים הוא קניון יחסית חדש בישראל אך הוא ללא ספק אחד המקומות האטרקטיביים בארץ לבלות בהם עם הילדים וכמובן לערוך מסע קניון כמו באירופה. כי מדובר בקניון שנבנה בסגנון אירופאי בלב שכונת הפאר של גבעתיים. על פני שלושת הקומות המסחריות שלו פרסו את מרכולתם 131 חנויות ובתי עסק בתמהיל שונה של רשתות וחנויות בוטיק. כמו כן לרשותם של המבקרים מספר רב של מסעדות ובתי קפה, קולנוע מפואר, מכון כושר, ספא ו- 1,250 מקומות חנייה מקורה ללא תשלום. מידי יום מבקרים בקניון קרוב ל- 20,000 מבקרים. גם אתם יכולים להצטרף אליהם – בדקו מה מציע הקניון ואילו פעילויות הוא עורך לילדים.

מקום בילוי האולטימטיבי
קניון גבעתיים (קניון עזריאלי – גבעתיים) מציע עשרות חנויות ובתי עסקים בתמהיל שונה. בין החנויות תמצאו: זארה, קאסטרו, פוקס, הוניגמן, רנואר, סקאל ספורט, קרייזי ליין, TNT, דפנה לווינסון, דונה ויקטוריה, אפרודיטה, אירוקה, מיס לגוט, גולברי, פולו קלאב, דורין פרנקפורט, רונן חן, פול אנד בר ועוד. בנוסף לכך תמצאו חנויות אופטיקה, מחשבים, אלקטרוניקה ותקשורת, טיפוח ויופי, מוצרים לעיצוב הבית, סניף מגה בול, בנק דיסקונט, ד"ג גב, מספרה, מתפרה, רשת חנויות צילום, סניף של צ'יינה טאון, גלידת אריה המפורסמת מחוף השרון בהרצליה וקולנוע רב חן.

צריכים את הטלפון של קניון גבעתיים?

חייגו 03-572-2888