קניון איילון

קניון איילון ברמת גן מקבוצת קניוני עזריאלי הוא הקניון הראשון שהוקם בישראל וכיום, בחלוף כמעט שלושה עשורים לפעילותו, הוא נחשב לאחד הקניונים המובילים בארץ למרות התחרות הקשה שיש בשוק. הקניון מציע שלל אטרקציות לכל המשפחה זאת בנוסף לשורה ארוכה של רשתות גדולות בתחום האופנה,הטיפוח, המזון והפנאי. לרשותם של המבקרים עומד גם מתחם הקולנוע יס פלאנט המציע חוויית תרבות ייחודית ואיכותית. אם הינכם רוצים לקבל מידע נוסף אודות קניון איילון ברמת גן או יס פלנט איילון ולקבל טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין ועוד מידע שימושי – כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים.

קניון איילון ברמת גן – קניות
כל מי שמגיע לקניון איילון ברמת גן (השוכן ליד אצטדיון רמת גן) יודע שהוא מגיע לקניון מפואר ואיכותי שבנוסף ל- 2,350 מקומות חנייה ללא תשלום שהוא מעמיד לרשות המבקרים, גם המון אטרקציות מרתקות למבוגרים ולילדים. חנויות אופנה, קוסמטיקה ויופי, הנעלה, תיקים ואקססוריז, בית, מתנות ופנאי, מחשבים ותקשורת, מסעדות ובתי קפה ועוד – כל אלה תמצאו בקניון איילון. גם מחוץ לקניון, למי שירצה להמשיך את מסע הקניות שלו, אפשר למצוא המון חניות של כל הרשתות הגדולות והמובילות בארץ בתחום האופנה, עיצוב הבית, ספורט, פנאי ועוד.

קניון איילון ברמת גן – יס פלאנט
קניון איילון ברמת גן מציע למבקרים 15 אולמות קולנוע מפוארים במתחם יס פלאנט. ניתן לבחור בין מגוון עצום של שעות הצגה וסרטים המוקרנים באמצעות מערכות הסאונד וההקרנה מהמתקדמות ביותר בעולם, על מסכי ענק ותוך תנאי צפייה אידיאליים. שעות הפעילות של המתחם החל מהשעה 13:00 בצהריים ועד סיום ההקרנה האחרונה. בימי שבת החל מהשעה 10:30 בבוקר ועד סיום ההקרנה האחרונה.

צריכים את הטלפון של קניון איילון?

חייגו 03-570-3105