קליגולה – שירות לקוחות

קליגולה הינה רשת חנויות נעליים לנשים, המעניקה לכל לקוחה שירות אישי, מקצועי, ואדיב.
המוקד הטלפוני של החברה מונה מספר רב של נציגים בעלי תודעת שירות גבוהה שעברו הכשרה מתאימה, בכדי שיוכלו להקשיב ולתת מענה לכל שאלה או בעיה. לקוחה המחייגת את מספר הטלפון של קליגולה, תיענה בהקדם על ידי אחד הנציגים במהלך שעות הפעילות של המוקד. במידה והלקוחה מעוניינת לשאול שאלה בשעות שהן מעבר לשעות הפעילות, או בסופי שבוע, היא יכולה להשאיר הודעה קולית. נציגי השירות יחזרו בהקדם עם כל המידע הרלוונטי.

מתי כדאי להתקשר למוקד?
מוקד השירות הטלפוני של קליגולה, נועד כדי לענות על שאלות ספציפיות ולעדכן את הלקוחות בכל מה שחדש ברשת. במידה ולקוחה מעוניינת לקבל מידע אודות סניפי הרשת, הצטרפות למועדון הלקוחות או דגמים חדשים בקולקציה – היא יכולה לקבל את כל המידע בשיחת טלפון אחת. במידה ומדובר בבעיה קונקרטית ומורכבת, הלקוחה תמסור את פרטיה ונציג שירות יחזור אליה בהקדם עם המענה המתאים ביותר. החברה מתייחסת לכל שאלה או בקשה ברצינות הראויה.

טלפון של נעלי קליגולה Caligula
נציגי השירות מעניקים לכל לקוחה יחס אישי ומשתדלים לשמור עמה על קשר רציף, שכן, באמת אכפת להם. במידה ולקוחה קיבלה טיפול מאחד הנציגים, ישנו סיכוי גבוה שמוקד השירות יצור עמה קשר בהמשך כדי לשמוע האם השירות שקיבלה היה לשביעות רצונה, והאם הפתרון שקיבלה אכן סייע לה – כדי שיוכל לסייע לה שוב במידה והינה זקוקה, וכן גם כדי לקבל ביקורת ולהשתפר.

חייגו לטלפון שירות הלקוחות של

קליגולה: 03-6826111