מלונות קלאב הוטל

סוויטה מאובזרת במלון יוקרה לשבוע במחיר של חדר קטן ליום – זה מה שמציעה לכם רשת מלונות קלאב הוטל. אך לא רק את זה – גם שירות מעולה שיש רק במלונות פאר וכמובן אטרקציות מרתקות לכל המשפחה (במיוחד לילדים ובמיוחד בחופשות ובחגים). למעשה, הרעיון לנופש מסוג אחר, כמו כל קודמיו שכבר השתרשו כאן בארץ, הגיע אלינו מאמריקה שם השיטה הזו עבדה כבר עשרות שנים בהצלחה רבה. אנחנו כמובן מייד אימצנו אותה וכיום נהנים מחופשות מפנקות ואיכותיות בלי לפשוט רגל או לקחת הלוואה מהבנק. רוצים לקבל עוד פרטים על רשת מלונות קלאב הוטל: כתובת, טלפון, מבצעים, דילים והטבות? כאן תמצאו כל מה שחיפשתם.

מלונות קלאב הוטל – תרבות הנפש החדשה
לפני כשלושה עשורים, כשרשת מלונות קלאב (Club Hotel ) הוטל פתחה את שעריה לקהל הרחב היא שמה לה למטרה ליצור תרבות נופש חדשה בישראל. היא מציעה לנופשים סגנון אירוח גמיש וידידותי המתבטא בסוויטות משפחתיות גדולות עם כמה חדרים בהם טלוויזיות ומיטות נוחות, מטבחים מאובזרים, בריכות שחייה, מועדוני ספא המציעים שלל פינוקים וטיפולים, צוותי בידור, אטרקציות לילדים והרשימה עוד ארוכה. כל אחד יכול למצוא באחד ממלונות קלאב הוטל את כל מה שהוא אוהב, בכל ימות השנה ובמחירים נמוכים בהרבה מהמקובל בענף המלונאות.

מלונות קלאב הוטל – שלל פינוקים ואטרקציות
רשת מלונות קלאב הוטל מציעה לרשותכם כמה בתי מלון: קלאב הוטל אילת, קלאב אין אילת, קלאב הוטל טבריה וגם קלאב הוטל לוטרקי ביוון. קלאבהוטל ידועה כמציעה את המבצעים הכי אטרקטיביים בענף המלונאות, בכל ימות השנה וגם בחגים. באתר של הרשת אתם יכולים למצוא: דילים של דקה ה- 90, מבצעים, הנחות והטבות לארגונים, לוועדי עובדים ולמועדוני חברים. אתם יכולים לקרוא על נופש באילת, נופש בטבריה וכו'.

צריכים את הטלפון של מלונות קלאב הוטל?

חייגו 8771*