קו הצדק – מלשינון

הטלפון של קו הצדק (מלשינון) דיווח על מעלימי מס

קו צדק מאפשר לציבור לסייע לרשות המסים בהתמודדות עם עברייני המס ולמסור באמצעות דואר אלקטרוני(דוא"ל), טלפון או פקס, מידע שיסייע בגילוי העבריינים, ובמניעת עבירות מס (מס הכנסה, מע"מ, מכס).

קבלו את קו הצדק, הקו שהקים משרד האוצר כדי לאפשר לכל אחד לדווח על אנשים, אנשי עסקים, חברות, עצמאיים וכל מי שמעלים מס, העלמת מס הכנסה או מע"מ. אפשר להתקשר למלשינון, כלומר למספר של קו הצדק, כוכבית קו הצדק קיימת במספר המופיע מעלה.

אז מה המספר של קו הצדק? מה הכוכבית של קו הצדק כלומר של המלשינון של מס הכנסה ואיך מדווחים על מעלימי מס, מתקשרים למספר ומגיעים ישירות לפקידים שיקבלו מכם את הפרטים.

מי שמעלים מס מבצע לא רק עבירה פלילית על חוקי המדינה, אלא גם עבירה מוסרית נגד כל אחד מאיתנו שמשלם מיסים, וכך מבלי שהם נושאים בנטל המשותף, נהנים מעלימי המס מכל הזכויות והשירותים הציבוריים שהמדינה מעניקה מהכספים שלוקחים מהאזרחים שומרי החוק.

באמצעות שיחת טלפון שלכם למספר של קו הצדק תעזרו למדינה לגבות עוד מיליארדי שקלים לקופת המדינה ולדווח על "העובדים בשחור", שהם למעשה "טרמפיסטים" על גב משלמי המיסים, על הגב של כולנו, ומהווים נטל על החברה. בין אם הם עובדים בשחור מהבית או מהעסק שלהם – תהיו פטריוטים והתקשרו לקו הצדק – המלשינון ומסרו דיווח עליהם.

חייגו למלשינון מס הכנסה,

טלפון קו הצדק: 074-7616444