פיצה פדאל

פיצה פדאל הינה רשת פיצריות בצפון הארץ המונה למעלה מ- 12 סניפים, בהם: זכרון יעקב, בנימינה, חיפה, נשר, עתלית, פרדס חנה, קרית חיים, קרית אתא, קרית טבעון, קרית מוצקין ועוד. פיצה פדאל הינה רשת פיצריות כשרה, המספקת משלוחי פיצות בקריות בפרט, ובאזורים נוספים בצפון הארץ.

מודיעין טלפוני פיצה פדאל
במיוחד עבורכם, הקמנו שירות מודיעין חדש המאפשר לכם לקבל את כל המידע על רשת פיצה פדאל וסניפיה – בשיחת טלפון אחת בלבד. במקום לחפש בגוגל ביטויים כמו: "פיצה קרית אתא", "פיצות משלוחים בצפון", "פיצה קרית אונו" וכדו', אשר לא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם, תוכלו מהיום לחייג אל מספר טלפון מרכזי אחד. השירות מאגד עבורכם את כל המידע הדרוש, ויספק לכם את המענה המושלם. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו: להזמין משלוחי פיצה, לברר על כתובות סניפים, שעות פתיחה, מחירים, תוספות, אזורי משלוח, מבצעים ועוד.

שירות מודיעין כללי לשירותכם
מודיעין טלפוני מתקדם וחדשני זה, מאפשר לכם גישה מהירה ואמינה אל כל המידע לו אתם זקוקים על מנת ליהנות מהפיצות המשובחות של פיצה פדאל. בשיחת טלפון אל השירות תוכלו לקבל את כל המידע גם אודות רשתות פיצריות נוספות ברחבי הארץ. מספר הטלפון המרכזי מושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר תכווין אתכם בלחיצות על מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. תוכלו להתקשר עם כל הסניפים וכל הרשתות, בלא צורך לחפש אחר מספרי טלפון שונים ולנהל שיחות טלפון מרובות. השירות מאפשר לכם ליהנות בקלות ובנוחות ממגוון הפיצות והשירותים של מיטב הפיצריות בישראל. כל המידע מאומת מול רשתות הפיצה וסניפיהן. ניתן לגשת אל שירות המודיעין בכל עת ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של פיצה פדאל?

חייגו 04-3001121