שירות לקוחות FOX

רשת האופנה FOX הינה אחת הרשתות המוכרות והאהובות בישראל, המציעה ללקוחותיה אופנה לבישה ואופנה לבית. החברה מונה שש רשתות, והן: Fox, Fox Women, Fox Men, Fox Kids, Fox Baby, Fox Home. אנשי שירות הלקוחות של קבוצתFOX מספקים מענה יעיל ואמין לכל אחת מהרשתות הללו, תוך מתן תשומת לב מלאה לצרכי הלקוח.

המוקד הטלפוני של FOX
במידה ותבחרו ליצור קשר טלפוני עם מוקד השירות, תיענו בידי נציג שירות שינהל עמכם שיחה באווירה נעימה ורגועה. תתבקשו להציג בצורה מפורטת ככל הניתן את השאלה או הבעיה המסוימת שנתקלתם בה, ובכך תעבירו את הכדור לידיו של הנציג שישתדל לעשות את הבירור באופן המהיר ביותר ולהעניק לכם מענה הולם. אין צורך לדאוג בנוגע להמשך הטיפול – במידה והעלתם סוגיה שאינה מאפשרת טיפול במקום, נציג שירות יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

מה כדאי לברר עם המוקד?
המוקד הטלפוני של FOX, מאפשר לכם להישאר מעודכנים בכל הנושאים שמעסיקים אתכם כלקוחות החברה. במידה והינכם מחזיקים בכרטיס מועדון Fox Friends, תוכלו לברר יתרה, לעדכן את פרטיכם במידת הצורך ולהתריע על אבדן כרטיס על מנת שינפיקו לכם כרטיס חדש. כמו כן, אם למשל אתם מעוניינים לרכוש דגם מסוים, אך אינכם בטוחים היכן ניתן לאתר אותו, תוכלו לחייג את מספר הטלפון של FOX ולקבל מנציג השירות את פרטי הסניף או הסניפים שבהם ניתן לרכוש את המוצר. כמובן שאלה רק דוגמאות לכמה מקרים שבהם המוקד יכול לסייע.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות FOX

בטלפון: 03-9051740