ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> פוקס טלפון

שירות לקוחות FOX
1900-72-99-95

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


רשת האופנה FOX הינה אחת הרשתות המוכרות והאהובות בישראל, המציעה ללקוחותיה אופנה לבישה ואופנה לבית. החברה מונה שש רשתות, והן: Fox, Fox Women, Fox Men, Fox Kids, Fox Baby, Fox Home. אנשי שירות הלקוחות של קבוצתFOX מספקים מענה יעיל ואמין לכל אחת מהרשתות הללו, תוך מתן תשומת לב מלאה לצרכי הלקוח.

המוקד הטלפוני של FOX
במידה ותבחרו ליצור קשר טלפוני עם מוקד השירות, תיענו בידי נציג שירות שינהל עמכם שיחה באווירה נעימה ורגועה. תתבקשו להציג בצורה מפורטת ככל הניתן את השאלה או הבעיה המסוימת שנתקלתם בה, ובכך תעבירו את הכדור לידיו של הנציג שישתדל לעשות את הבירור באופן המהיר ביותר ולהעניק לכם מענה הולם. אין צורך לדאוג בנוגע להמשך הטיפול – במידה והעלתם סוגיה שאינה מאפשרת טיפול במקום, נציג שירות יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

מה כדאי לברר עם המוקד?
המוקד הטלפוני של FOX, מאפשר לכם להישאר מעודכנים בכל הנושאים שמעסיקים אתכם כלקוחות החברה. במידה והינכם מחזיקים בכרטיס מועדון Fox Friends, תוכלו לברר יתרה, לעדכן את פרטיכם במידת הצורך ולהתריע על אבדן כרטיס על מנת שינפיקו לכם כרטיס חדש. כמו כן, אם למשל אתם מעוניינים לרכוש דגם מסוים, אך אינכם בטוחים היכן ניתן לאתר אותו, תוכלו לחייג את מספר הטלפון של FOX ולקבל מנציג השירות את פרטי הסניף או הסניפים שבהם ניתן לרכוש את המוצר. כמובן שאלה רק דוגמאות לכמה מקרים שבהם המוקד יכול לסייע.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות FOX בטלפון: 1900-72-99-95

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com