המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, היא מוסד לימודים אקדמיים הממוקם בסמוך לצומת צמח. מכללת כינרת עמק הירדן הוכרה כמוסד עצמאי להשכלה גבוהה בשנת 2004, ומאז הרחיבה את התחומים בהם ניתנים לימודי תואר מטעם המכללה. כמו כן, מכללת עמק הירדן עובדת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בר אילן, ומציעה תוכניות במגוון תחומים המקנים תואר של האוניברסיטה. מודיעין טלפוני חדש הוקם עבור מועמדים, מתעניינים וסטודנטים במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן. בשיחת טלפון אחת, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש אודות מכללת כנרת, תוכניות הלימוד והתארים המוצעים בה.

כל תחומי הלימוד במכללה האקדמית כנרת
בחיוג פשוט ונוח אל שירות מודיעין, תוכלו לקבל את כל הפרטים על תחומי הלימוד והתארים במכללה האקדמית כנרת.
תואר ראשון של מכללת כנרת: .B.A במדעי ההתנהגות, תקשורת, ניהול תיירות ומלונאות, לימודי ארץ ישראל, .B.Sc בהנדסת תעשיות מים, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, מערכות מידע והנדסת איכות ואמינות בתעשיות האלקטרוניקה.
תואר ראשון של בר אילן: .B.A בקרימינולוגיה והתמחות משנית בסוציולוגיה, .B.A רב-תחומי בכלכלה, ניהול וארגון, חינוך, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה או קרימינולוגיה בשילוב חטיבות משנה.
כמו כן, ישנן מגוון תוכניות לימוד עבור אנשים עובדים, לימודי תעודה, מכינות קדם אקדמיות, ואף תוכנית "שומעים חופשיים" המאפשרת הרשמה לקורסים אקדמיים בודדים.

שיחת טלפון וללימודים
מחפשים שירות מודיעין מתקדם שיעזור לכם לתכנן את הלימודים בקלות? חייגו אל מספר טלפון. בלחיצות מקשי הטלפון שלכם, תכוון אתכם המערכת החכמה אל כל המידע הדרוש לכם לתכנון הלימודים: תנאי קבלה, קורסים, שכ"ל ועוד. מספר הטלפון לעיל יוביל אתכם אל מודיעין טלפוני בו מחכה לכם כל המידע, גם על מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. שיחת טלפון אחת – ואתם מוכנים.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן?

חייגו 1-800-209-020