עיריית נתיבות

עיריית נתיבות, היא גוף שלטוני מקומי האחראי על הניהול השוטף של העיר נתיבות. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, לשכה משפטית, מנהל תפעול ושירותים עירוניים, מנהל משאבי אנוש, מנהל כספים, מנהל תפו"ח, מנהל שח"ק, מחלקת גבייה, אגף תחזוקה, אגף תיירות ואכיפה, אגף וטרינריה, מחלקת תברואה ורישוי עסקים, אגף ספורט, אגף רווחה, אגך חינוך יסודי וגני ילדים, אגף רישוי ופיקוח בניה, מחלקת הנדסה אזרחית, אגף רכז ולוגיסטיקה, פניות הציבור, מחלקת קליטה, רשות החניה, ביטחון וחירום, וכו'.

שירות מודיעין עיריית נתיבות
עיריית נתיבות היא מוסד שלטון מקומי האמון על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. רבות הפעמים בהן עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אך עולה גם הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את הנגישות וקבלת הפרטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל הפרטים והמידע הדרושים לכם: שעות קבלת קהל, שירותי רווחה, תשלומי ארנונה, מים ודוחות, כתובת העירייה ועוד.

מודיעין טלפוני – נוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "מחלקת גבייה מספר טלפון", "נתיבות עירייה כתובת", " דרושים נתיבות עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם – תוכלו לקבל את כל המידע בשיחת טלפון אחת. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית נתיבות בנוחות ובמהירות, ואף מקל עליכם את יצירת הקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נתיבות?

חייגו 08-6229783