עיריית נצרת עילית – נוף הגליל

נוֹף הַגָּלִיל (בערביתنوف هچليل) היא עיר בגליל התחתון ובמחוז הצפון של מדינת ישראל. היא הוכרזה כעיר בשנת 1974 לאחר שהייתה מועצה מקומית החל מ-1963.[3] עד יוני 2019 נקראה העיר "נָצְרַת עִלִּית", בשל סמיכותה לעיר נצרת.[4] נוף הגליל היא עיר מעורבת[5] – כ-56% מתושביה הם יהודים, כ-28% הם ערבים נוצרים ומוסלמים, ו-16% הנותרים הם "אחרים"[6].

העיר נמצאת בחלק המזרחי והגבוה של רכס הרי נצרת, צפונית ומזרחית לעיר נצרת, רכס ארוך המזדקר מתוך הגליל התחתון השטוח, בגובה של כ-500 מ' מעל לפני הים. שיא גובהה של העיר, באזור הר יונה 573 מ'

עיריית נצרת עילית, היא הרשות המקומית האחראית על ניהולה השוטף של העיר נצרת עילית. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף חינוך, מינהל הכספים, מינהל הנדסה ותשתיות, אגף קליטה, אגף רווחה, המחלקה המשפטית, מחלקת גבייה וארנונה, אגף הרכש, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, המרכז למניעת וטיפול אלימות במשפחה, מחלקת רווחה ילדים ונוער, טיפול בהתמכרויות, היחידה לקידום מעמד האישה, רשות החניה, רישוי עסקים, מחלקת קהילה והתנדבות, מדור תרבות, מחלקת תעסוקה, מבקר העירייה, שירותים סוציאליים וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נצרת עילית
עירית נצרת עילית היא מוסד ציבורי האמון על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. רבות הפעמים בהן עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אך איתו עולה גם הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את הנגישות וקבלת הפרטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני שמספרו בדף האינדקס הראשי. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל הפרטים והמידע הדרושים לכם: תשלומי ארנונה ומים, שעות קבלת קהל, שירותי רווחה, כתובת העירייה ועוד.

שירות מודיעין לחיים קלים יותר
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "ארנונה מספר טלפון", "נצרת עילית כתובת עירייה", " דרושים נצרת עילית עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם – תוכלו בשיחת טלפון אחת למספר מטה, לקבל את כל המידע. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית נצרת עילית, ואף מקל עליכם את יצירת הקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נצרת עילית?

חייגו 04-647-8888