עיריית נס ציונה

עירית נס ציונה, היא הגוף האחראי על ניהולה השוטף של נס ציונה. שירות מודיעין חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בקלות ובמהירות אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
אגף חינוך, מחלקת גני ילדים, השכלת מבוגרים, קידום נוער, שירות פסיכולוגי חינוכי, אגף הרווחה, טיפול בפרט ובמשפחה, רווחת האזרח הוותיק, היחידה לנערות וצעירות, אגף ביטחון, מחלקת שיטור עירוני, מחלקת פיקוח וחניה, אגף הנדסה, מחלקת רישוי ופיקוח, מחלקת מבני ציבור, אגף שיפור פני העיר, מחלקת רישוי עסקים, וטרינריה, מחלקת איכות הסביבה, מחלקת תברואה, מחלקת גביה, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נס ציונה
עיריית נס ציונה היא הגוף האמון על מתן שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אך איתו הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תכווין אתכם המערכת בין מירב המידע, אל המידע הדרוש לכם : תשלומי ארנונה ומים, רישום לגני ילדים, תשלום דוחות עירייה, שעות קבלת קהל ועוד.

שירות מודיעין לנוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: " ארנונה תשלומים מספר טלפון", "נס ציונה עירייה כתובת", "עובדי עירייה דרושים טלפון", וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל המידע. שירות המודיעין המתקדם מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית נס ציונה, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נס ציונה?

חייגו 08-938-3838