מכללה ירושלים

מכללה ירושלים הינה מכללה אקדמית תורנית בה מתקיימים בעיקר לימודי תואר בחינוך, במגוון תוכניות לימודים, בהם גם לימודי תעודה. עבור מתעניינים וסטודנטים של מכללה בירושלים, הקמנו שירות מודיעין חדש. בשיחת טלפון אחת, יעמוד לרשותכם מידע מהימן וזמין אודות מכללה ותוכניות הלימוד בה, בגישה נוחה ופשוטה.

כל חוגי הלימוד והאשכולות
מודיעין טלפוני מתקדם , מאפשר לכם להתקשר ישירות עם כל החוגים ולקבל מידע על כל אשכולות ותוכניות הלימוד של מכללה ירושלים, בשיחת טלפון אחת.
במכללה ישנם מסלולים ותוכניות לימוד מגוונים עבור תואר ראשון B.Ed בחינוך, המשלבות בין אשכולות: יעוץ חינוכי, אמנויות הבמה, אמנות אמונית, לימודי א"י, היי-טק; לחוגים: תנ"ך, מחשבת ישראל, תושב"ע, משאבי למידה, ספרות, חינוך מיוחד, הגיל הרך, מוסיקה, אנגלית, מתמטיקה ומדעי הטבע. כמו כן, ישנן מגוון תוכניות גם עבור תואר שני M.Ed בחינוך, בהן: הוראת תושב"ע ומחשבת ישראל בגישה בין תחומית, הוראת מדעים, וניהול וארגון מערכות חינוך. בכל הנוגע לקורסי בחירה, כמעט לכל קורס ירושלים מעמידה לרשותכם גרסא מקוונת. בנוסף לתוכניות הלימוד לעיל מציעה מכללה להנדסאים ובכלל לימודי המשך להשלמת תואר B.Ed, וכן, לימודי תעודה ומכינה קדם אקדמית.

להתכונן ללימודים בשיחת טלפון אחת
בחיוג אל מודיעין טלפוני חדש זה, המושתת על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש לתכנון והתכוננות ללימודים. אל המידע המבוקש תכוונו בעזרת המערכת על ידי לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון: מלגות, שכר לימוד, מערכת שעות, תוכניות, תנאי קבלה ועוד. שירות מודיעין זה טומן בחובו מידע נרחב אודות מכללה ירושלים, וכן, אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. כל המידע הדרוש לכם, מספר טלפון אחד, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של מכללה ירושלים?

חייגו 02-675-0911