ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת ירושלים

מכללה ירושלים *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלמכללה ירושלים הינה מכללה אקדמית תורנית בה מתקיימים בעיקר לימודי תואר בחינוך, במגוון תוכניות לימודים, בהם גם לימודי תעודה. עבור מתעניינים וסטודנטים של מכללה בירושלים, הקמנו שירות מודיעין חדש. בשיחת טלפון אחת, יעמוד לרשותכם מידע מהימן וזמין אודות מכללה ותוכניות הלימוד בה, בגישה נוחה ופשוטה.

כל חוגי הלימוד והאשכולות
מודיעין טלפוני מתקדם , מאפשר לכם להתקשר ישירות עם כל החוגים ולקבל מידע על כל אשכולות ותוכניות הלימוד של מכללה ירושלים, בשיחת טלפון אחת.
במכללה ישנם מסלולים ותוכניות לימוד מגוונים עבור תואר ראשון B.Ed בחינוך, המשלבות בין אשכולות: יעוץ חינוכי, אמנויות הבמה, אמנות אמונית, לימודי א"י, היי-טק; לחוגים: תנ"ך, מחשבת ישראל, תושב"ע, משאבי למידה, ספרות, חינוך מיוחד, הגיל הרך, מוסיקה, אנגלית, מתמטיקה ומדעי הטבע. כמו כן, ישנן מגוון תוכניות גם עבור תואר שני M.Ed בחינוך, בהן: הוראת תושב"ע ומחשבת ישראל בגישה בין תחומית, הוראת מדעים, וניהול וארגון מערכות חינוך. בכל הנוגע לקורסי בחירה, כמעט לכל קורס ירושלים מעמידה לרשותכם גרסא מקוונת. בנוסף לתוכניות הלימוד לעיל מציעה מכללה להנדסאים ובכלל לימודי המשך להשלמת תואר B.Ed, וכן, לימודי תעודה ומכינה קדם אקדמית.

להתכונן ללימודים בשיחת טלפון אחת
בחיוג אל מודיעין טלפוני חדש זה, המושתת על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש לתכנון והתכוננות ללימודים. אל המידע המבוקש תכוונו בעזרת המערכת על ידי לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון: מלגות, שכר לימוד, מערכת שעות, תוכניות, תנאי קבלה ועוד. שירות מודיעין זה טומן בחובו מידע נרחב אודות מכללה ירושלים, וכן, אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. כל המידע הדרוש לכם, מספר טלפון אחד, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של מכללה ירושלים? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com