מוזיאון הילדים בחולון

מוזיאון הילדים בחולון זו חוויה מדהימה ובלתי נשכחת גם לילדים וגם להוריהם. בבואם למוזיאון הם מוזמנים לצאת לשלל הרפתקאות דמיוניות מרתקות שבנוסף לריגוש וחוויה מספקים גם ערך מוסף חינוכי. אצלנו באתר תמצאו מידע שימושי מקיף ועדכני אודות מוזיאון הילדים בחולון, אטרקציות ילדים, טלפון, אינדקס פעילויות, מודיעין, כתובת, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט ועוד.

מוזיאון הילדים בחולון – מידע כללי
מוזיאון הילדים בחולון ממוקם בפארק פרס, בחלקה הדרום מזרחי של העיר חולון. הביקורים במוזיאון מתקיימים במסגרת סיורים מודרכים ודורשים תיאום והזמנה מראש. בעת הזמנת הכרטיס תתבקשו לבחור את המועד המתאים לכם לביקור. צוות המוזיאון ממליץ תמיד להגיע כרבע שעה לפני מועד תחילת הסיור והכי חשוב לוודא כי הזמנת כרטיס לסיור לפי גילאים המתאימים. לא ניתן להצטרף לסיור אם הילד או הילדה אינם בגיל המוגדר לפעילות.

מוזיאון הילדים בחולון – מידע שימושי
מוזיאון הילדים בחולון הוא לא סתם מוזיאון ילדים רגיל אלא מקום בו הקטנטנים מכל הגילאים יכולים להתרגש באמת, ללמוד ולשמוח. בסיום הביקור לא היה ילד או ילדה שלא שאולו "האם אפשר עוד פעם"? הילדים יכולים להצטרף לשלל סיורים מרתקים: "בעקבות הפרפרים", טיול עם ינשול", "המסע לתיקון ממלכת הזמן", "היער הקסום", "החייזרים באים". בנוסף המוזיאון מציע סיורים וסדנאות כמו בגובה העיניים", "דיאלוג עם הזמן", "דיאלוג בחשיכה" ועוד. "דיאלוג בחשיכה" הוא אולי הסיור המבוקש ביותר. הוא נערך בחשכה מוחלטת ומודרך על ידי מדריכים עיוורים. זוהי תערוכה בלתי שגרתית בה הילדים למעשה אינם רואים שום דבר אך הם מגלים עולם מופלא בעזרת החושים שלהם והדמיון. משימתם העיקרית היא להבין שעולמם של העיוורים אינו דל ומוגבל אלא מלא בחוויות, בחושים, ביצירתיות, בחום ובאהבה.

צריכים את הטלפון של מוזיאון הילדים?

חייגו 03-650-3000