עיריית מודיעין מכבים רעות

עירית מודיעין מכבים רעות, היא הגוף האחראי על ניהולה השוטף של העיר מודיעין, ובכללה רובע מכבים רעות. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
אגף החינוך, אגף הכספים, אגף רווחה וחברה, אגף השירות – בטחון ובטיחות, אגף שיפור פני העיר, אגף הנדסה, פניות ותלונות הציבור, מחלקת משאבי אנוש, מחלקת מבני חינוך וציבור, מחלקת ביטחון, פיקוח עירוני, מחלקת גבייה, תחום תרבות ואירועים, שירות וטרינרי, היחידה לטיפול בזקן, תחום המשפחה, שירות פסיכולוגי חינוכי, תחום גני ילדים, רישוי ופיקוח על הבנייה, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית מודיעין
עיריית מודיעין היא הגוף האמון על מתן שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אך איתו הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תכווין אתכם המערכת בין מירב המידע, אל המידע הדרוש לכם : תשלומי ארנונה ומים, רישום לגני ילדים, אירועי היכל התרבות מודיעין, שעות קבלת קהל ועוד.
שירות מודיעין לנוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: " ארנונה תשלומים מספר טלפון", "מפת מודיעין בית העירייה", "עירייה דרושים מודיעין", וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל המידע. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית מודיעין, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית מודיעין?

חייגו 08-972-6000