טלפון שירות לקוחות כביש 6

מחפשים מידע על כביש 6? ברצונכם לעשות מנוי או לקבל מידע על תעריפי הנסיעה? רוצים לשלם חשבון שהגיע אליכם בדואר ואינכם יודעים באילו דרכים ניתן לשלם? רוצים לעדכן פרטי רכב או לברר על מסלולי הכביש או לחלופין לקבל דיווחי תנועה? כאן באתר תמצאו מידע עדכני מקיף אודות כביש 6 ושירותיו: טלפון שירות לקוחות, מוקד שירות, מודיעין, אינדקס, תשלום כביש 6, מחיר כביש 6, מסלול כביש 6 וכו'.

כביש 6 – קצת היסטוריה
כביש 6 הוא כביש האגרה הראשון בישראל, מכונה גם כביש החוצה ישראל או דרך יצחק רבין. הוא נסלל על ידי חברת כביש חוצה ישראל ומופעל על ידי חברת דרך ארץ. מטרתו הייתה להקל על הנהגים בעת עומסי תנועה בכבישי האורך וכן על מנת לעודד את התפרסות האוכלוסייה, לחבר בין צפון הארץ ודרומה למרכז ולעודד הסטת האוכלוסייה באזור המרכז מזרחה. הקטע הראשון והמרכזי של הכביש נחנך בשלבים החל משנת 1999 עד שנת 2004. בשנת 2007 ועד היום נפתחו לתנועה עוד כמה קטעים חדשים והמטרות הושלמו כמעט במלואן.

כביש 6 – גביית האגרה
גביית האגרה בכביש 6 מתבצעת באמצעות חיישנים אוטומאטיים. החיישנים האוטומאטיים המותקנים בכביש 6 קוראים את לוחית הרישוי של הרכב בכניסה לכביש וביציאה. בהתאם לכך דרישת התשלום מגיעה לכתובתו של הנהג אחת לחודש ולרשותו של הנהג עומדות כמה דרכים לביצוע התשלום: באינטרנט בכרטיס אשראי, במענה הקולי בכרטיס אשראי, ברשתות מזון כמו מגה, מגה בעיר, מגה בול ואלונית וגם בסניפי הבנקים המסחריים בהצגת החשבונית בדלפק השירות. באתר האינטרנט של כביש 6 אפשר למצוא מידע על תשלום כביש 6, תעריפים, אמצעי תשלום, רכישת מנוי, טפסים לפתיחת מנוי, סוגי מנויים, מוקדי שירות טלפוני, מסלול כביש 6 ועוד.

צריכים את הטלפון של כביש 6?

מוקד השירות הטלפוני 03-9081111 

או 6116*

ימים א'-ה' 08:00-17:00ימים ו' 08:00-13:00

יתכנו שינויים בשעות הפעילות בערבי חג.