יורופקאר Europcar

יורופקאר – Europcar השכרת רכב הינה החברה הגדולה ביותר באירופה בתחום השכרת הרכבים, ואחת מהגדולות בעולם. החברה מציעה שירותי ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, רכישת רכב ליסינג, רכבים להשכרה בארץ, השכרת רכב בחו"ל, רכישת רכב השכרה, מכירת רכב ועוד. לחברה שישה סניפים ברחבי הארץ בהם היא מציעה את מגוון שירותיה, הכלולים ב- 15,000 הסניפים הנוספים המציעים שירותי השכרת רכב בחול בכ – 160 מדינות ברחבי העולם. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם לקבל את מירב המידע לו אתם זקוקים לפני לקיחת רכב להשכרה מחברת יורופקאר. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני ותוכלו לגשת אל כל המידע בשיחת טלפון אחת.

מודיעין טלפוני יורופקאר
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תגיעו אל מוקד טלפוני מתקדם ועשיר במידע. באמצעות מוקד טלפוני זה תוכלו לקבל שירות מודיעין נרחב אודות הסניפים השונים של החברה, שעות פעילות, כתובות, היצע קיים של מכוניות להשכרה, מחירים ועוד. יורופקאר הינה חברה בעלת שם עולמי אשר זכייניותיה נבחרו בקפידה יתרה. השירות שלנו מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל שירותי החברה המתקדמים בנוחות ובקלות, ובשיחת טלפון אחת בלבד.

מודיעין טלפוני בטכנולוגיה מתקדמת
בחיוג אל קו טלפוני תוכלו לקבל מידע על חברת יורופקאר והן על חברות השכרת רכב נוספות בארץ. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. כל שעליכם לעשות על מנת ליהנות מהשירות שלנו, הוא להרים את הטלפון ולחייג. עקבו אחר הדרכת המערכת ובלחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם תוכלו לנתב בין המידע ולקבל מענה מהיר לצרכיכם. אל השירות תוכלו לפנות בכל שעה, מכל מקום ומכל מכשיר טלפון שיש ברשותכם. בעזרתו תוכלו לבצע השוואת מחירים לשירותי השכרת רכב בארץ, להגיע בקלות אל המחלקות השונות של החברות ובעיקר לחסוך זמן וכסף.

צריכים את הטלפון של יורופקאר?

חייגו  03-615-1000