טיב המים

חברת טיב המים – שירות לקוחות בנושאי מים

חברת טיב המים אמונה מאז הקמתה בשנת 2000 על שיווק ושירות למערכות טיהור מים לבתים פרטיים, עסקים ומוסדות בכל הקשור להשבחת מי השתיה.

באפשרותכם להתקשר לשירות הלקוחות של חברת טיב המים אל טלפון 077-400-7866 ולמצוא כתובת ומענה לכל שאלה או בקשה בנושא מתקני מים, בר מים, מיני בר, מסנן מים או מטהר מים, וזאת בין אם אתם לקוחות ותיקים או לקוחות חדשים המעוניינים להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים הנהנים מהמים האיכותיים של טיב המים.

טיב המים מספקת לכם מוצרים יחודיים בכל הקשור לסינון מים וטיהור מים, המותאמים לשוק הישראלי, תוך אספקת שירות לקוחות אמין, איכותי ומקצועי, ומוצרים במחירים אטרקטיביים.

שירות לקוחות של חברת טיב טעם מציע לכם גם שירותי הדרכה ויעוץ חינם בכל בעיה או עניין הקשור לאיכות מי השתייה, תפעול ותיקון מתקני מים, מערכות לטיהור מים, בר מים, מיני בר או מטהר מים.

חברת טיב המים מציעה לכם מגוון מוצרים ושירותים

חברת טיב המים מאפשרת לכם לבחור כיצד תשתו את המים שלכם ומציעה לכם מגוון של מתקני מים, מיני בר מעוצב לבית או למשרד, מסנן אבנית, מניעת אבנית, פילטר מים, מסנן מים, אוסמוזה הפוכה לשתיית מים, ועוד.

אז איך תעדיפו לשתות את המים שלכם? התקשרו לשירות לקוחות של טיב המים ובשיחת טלפון אחת תוכלו לקבל את כל המידע המבוקש לגבי מים איכותיים מבית טיב המים.

צריכים את הטלפון של טיב המים?

חייגו 077-400-7866