מועדון טוב לעובדי המדינה

לצד מועדוני צרכנות רבים שנפתחו בשנים האחרונות בישראל כמו הוט, חבר, יחד ואחרים, הוקם גם מועדון טוב לעובדי המדינה כדי שגם מאחוריהם יעמוד גוף עם כוח צרכני רב. מועדון טוב לעובדי המדינה מציע לעמיתיו שלל הנחות, הטבות, דילים ומבצעים במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ. העמיתים יכולים לחסוך לעצמם כ- 1,000 שקל בחודש אם יממשו את כל ההטבות המגיעות להם דרך מועדון טוב. כאן באתר תמצאו את כל המידע העדכני והשימושי אודות אתר מועדון טוב ואודות החברה עצמה, כולל טלפון, כתובת, שירות לקוחות וכו'.

מועדון טוב לעובדי המדינה – טוב לעובדי המדינה ובני משפחתם
מועדון טוב לעובדי המדינה הוא מועדון צרכנות מבית החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ. הוא מיועד עבור עובדי המדינה ובני משפחתם. עובדי המדינה חברי המועדון יכולים לשלם עבור הטבות של מועדון טוב באמצעות ניכוי מתלוש השכר החודשי שלהם ובכך לחסוך בעלויות תפעול כרטיסי אשראי. למעשה, עמיתי מועדון טוב נהנים מהנחות בשלל בתי עסק וחברות ברחבי הארץ וגם מחסכון בתחזוקת כרטיס אשראי.

מועדון טוב לעובדי המדינה – טוב לחסוך וליהנות מהטבות
מועדון טוב לעובדי המדינה באמצעות אתר מועדון טוב מציע לעמיתים כמות עצומה של מבצעים והנחות. חברי מועדון טוב הנחות יכולים לקבל הנחה על ביטוח בריאות וסעודי משלים, הנחות ברכישת בגדים וציוד ספורט בחנויות של ורטהיימר, משוברי שי בחנויות ספרים, מהנחות בקולנוע ובתיאטראות, מהנחות במכוני ספא, יופי ורפואה אלטרנטיבית, ממבצעים למנויים, מנופש בחו"ל וטיולים בארץ, לאתרי תרבות ומוזיאונים, להצגות ומופעים לילדים ולכל המשפחה, להשכלה והעשרה, למסעדות ובתי קפה, לייף סטייל והרשימה עוד ארוכה. לרשותם של העמיתים הנחות במגוון בתי המלון הטובים לחג הפסח או בחופשות, הנחות לסופרלנד ולהצגה של יובל המבולבל, לטיולים וימי כיף ביום העצמאות וכן הלאה.

צריכים את הטלפון של מועדון טוב?

חייגו 02-6465001

אנא שימו לב:
המוקד הטלפוני מטפל בפניות דחופות בלבד!

אין ליצור קשר עם המוקד הטלפוני אלא במקרה של בעיה במימוש שוברים וכרטיסים בבית עסק והינכם נמצאים בבית העסק.
מוקד שרות לקוחות: 02-6465000 – שלוחה 1
דואר אלקטרוני: moadontov@tov.org.il

פניות בנושאי "מועדון טוב"
פניות לצרכי ביטול, בירורים כספיים, ועדכון פרטים ניתן לבצע באופן נוח תחת "תמיכה בשירות עמיתים" באתר www.tov.org.il
פתיחת פניית שירות לקוחות בנושאים
לצורך ביטול הזמנות, בירורים כספיים, עדכון פרטים, שאלות ובקשות
יש להיכנס לשירות לקוחות באתר:
פתיחת פנייה בשרות לקוחות
* לאחר הזדהות תועבר ישירות לשירות לקוחות באתר.


החברה למפעלי כלכלה הינה מלכ"ר שייעודו מתן שרותי תרבות הפנאי ורווחה לעובדי המדינה ולגמלאי.
כתובת: החשמונאים 90 תל אביב ת.ד 20174
הנהלה: 02-6465001
פקס: 02-6465006