עיריית טבריה

עיריית טבריה, היא הרשות המקומית האחראית על ניהולה השוטף של העיר טבריה. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, לשכה משפטית, בטחון וחירום, מוקד עירוני, פניות הציבור, אגף תיירות, אגף תברואה, מחלקת הספורט, אגף איכות חיים וסביבה, פיקוח עירוני, אגף שירותי רווחה, שירותים חברתיים, אגף משאבי אנוש, אגף קהילה תרבות ומתנ"סים, אגף כספים, ארנונה, מחלקת גבייה, בינוי ואחזקת מבני חינוך, אגף חינוך ונוער, השירות הפסיכולוגי חינוכי, מדור גנים, שירות וטרינרי, מחלקת רישוי עסקים, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית טבריה
עירית טבריה היא מוסד ציבורי האמון על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. רבות הפעמים בהן עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אך איתו עולה גם הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את הנגישות וקבלת הפרטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני שמספרו: 106. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל הפרטים והמידע הדרושים לכם: תשלומי ארנונה ומים, שעות קבלת קהל, שירותי רווחה, אירועי תרבות, כתובת העירייה ועוד.

שירות מודיעין לחיים קלים יותר
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "ארנונה תשלומים מספר טלפון", "מפת טבריה בניין העירייה", " דרושים טבריה עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם – תוכלו בשיחת טלפון אחת למספר: 106, לקבל את כל המידע. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית טבריה, ואף מקל עליכם את יצירת הקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית טבריה?

חייגו 04-6739582

או 106