עיריית חדרה

עיריית חדרה היא הגוף המנהל והמפקח על חדרה, ומי שאמונה על מתן שירותים לתושביה. המבנה הארגוני של עירית חדרה, בדומה לעיריות אחרות, מחולק על פי תחומים לאגפים ומחלקות, בהם: לשכת ראש העיר, אגף החינוך, מחלקת קליטה, היחידה לאוכלוסיות מיוחדות, המחלקה לחינוך על יסודי, השירות הפסיכולוגי חינוכי, מחלקת הגבייה, מחלקת תשלומי ארנונה והכנסות, אגף הנדסה, אגף הרווחה, אגף שיטור וביטחון, אגף כספים, לשכה משפטית, אגף משאבי אנוש, אגף אירועים ואחזקה, מחלקת רישוי עסקים, מחלקת רישוי בניה, מחלקה וטרינרית וכו'.

כל המחלקות והאגפים – מספר טלפון אחד
חלוקת העירייה למחלקות ואגפים, עלולה להקשות על תושבי חדרה בעודם זקוקים לשירותים ומידע עירוניים. שיטת החיפוש המקובלת עבור רובנו, הינה הזנת ביטויים אל מנועי החיפוש באינטרנט, לדוגמא: "רישום לגן ילדים עירייה", "תשלומים ארנונה חדרה", וכדו'. אמנם חיפוש שכזה מספק עבורנו מידע חלקי, לא רלוונטי ואף שגוי פעמים רבות. על מנת להקל עליכם ולספק עבורכם מענה מתאים, הקמנו שירות מודיעין חדשני. בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מודיעין טלפוני בו ימצא לכם כל המידע על עיריית חדרה ושירותיה.

שירותי העירייה במרחק שיחת טלפון
כחלק מתפקידה אמונה העירייה על מתן שירותים ומידע עירוניים לתושבי חדרה, בהם אישור הנחה בארנונה, רישום לגני ילדים, שירותי רווחה ועוד. מודיעין טלפוני מתקדם, איגד עבורכם את כל המידע הדרוש מעיריית חדרה. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי אל שירות מודיעין, המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם המערכת אל המידע והשירותים הדרושים לכם: תשלום ארנונה, אירועי תרבות, הרשמה לגני ילדים, בירור דוחות ועוד. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית חדרה?

חייגו 04-630-3311