הרץ 

הרץ – HERTZ השכרת רכב הינה התאגיד הגדול בעולם בתחום ומונה למעלה מ – 7,500 סניפים ברחבי העולם, מהם כ – 23 ממוקמים בישראל. HERTZ מציעה עבור לקוחותיה מגוון שירותים מענף הרכב: מכוניות להשכרה, מכירת רכבים מליסינג, ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, רכישת רכב מליסינג, רכב להשכרה בחו"ל ועוד. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם גישה אל כלל המידע והשירותים אותם מציעה החברה בישראל – בשיחת טלפון אחת בלבד. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג אל קו טלפוני .

מודיעין טלפוני הרץ
עד היום כאשר רציתם להשכיר רכב או כאשר רציתם לבצע מכירת רכב מליסינג, הייתם פותחים את דפדפן האינטרנט ומקישים במנוע החיפוש ביטויים כגון: רכב השכרה, השכרה רכב, מכירת רכב יד 2 וכו'. שירות מודיעין חדש שהקמנו עבורכם, מאגד לכם את כלל המידע לכדי מספר טלפון אחד בחיוג אל קו טלפוני זה תגיעו אל מוקד טלפוני מתקדם בו תוכלו לקבל את כל המידע אודות השכרת מכוניות בחברת הרץ. החל משעות פעילות הסניפים וכתובותיהם, ועד קישור ישיר אל מחלקות השירות השונות.

מוקד טלפוני מרכזי לנוחות השירות
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תוכלו לקבל מידע גם אודות חברות ליסינג והשכרת רכבים נוספות בארץ. מספר טלפון זה מהווה מספר מוביל אל מודיעין טלפוני חדשני המושתת על טכנולוגיה מתקדמת לניתוב שיחות. בשיחת טלפון אחת תוכלו לקבל מידע רב, לבצע השוואת מחירים, להגיע אל המחלקות השונות בחברות ההשכרה ולברר היכן ניתן לקבל שירותים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אל מספר הטלפון המצורף ובלחיצת מקשים פשוטה על מכשיר הטלפון שלכם לנתב בין המידע הרב הקיים במערכת. המידע כולו מאומת מול החברות השונות ומאוגד לכדי מערכת אחת על מנת שתקבלו את המענה הטוב ביותר לצרכיכם בנוחות, בקלות ובמהירות.

צריכים את הטלפון של הרץ?

חייגו 1-700-507-555