בנק הבינלאומי

שירות לקוחות הבינלאומי

מדוע לוקח הרבה מאוד זמן על מנת להגיע אל מוקדי שירות הלקוחות הבינלאומי? מה הוא הפתרון שמציעים באתר אינדקס? מדוע יש צורך למצוא מהר את מספר הטלפון של הבנק הבינלאומי?

כל העולם בנוי על בנקים. החל מגופים מסחריים ענקיים, דרך משרדי הממשלה ושונים ועד לאדם הפשוט. אבל אין ספק כי לגופים הגדולים קל מאוד להגיע אל כל מחלקה וכל אגף בבנק כזה או אחר. הדבר הופך להיות קשה יותר ומורכב יותר כאשר מדובר באזרחים תמימים אשר הם לקוחות של בנק כזה או אחר ונתקלו למצב בו הם זקוקים באופן דחוף יותר או דחוף פחות ליצור קשר עם הבנק. במקרה כזה נתקלים לא פעם מקבלי השירותים בבעיה רצינית באיתור מספר הטלפון של הבנק.

ממש בשביל זה אתר אינדקס קיים. על מנת לאפשר את הגישה המהירה ביותר ולא פחות חשוב הנוחה ביותר למוקדי השירותים של כל מיני גופים וביניהם גישה לאותו שירות לקוחות הבינלאומי, פועלים או של כל בנק אחר.

נוחיות היא שם המשחק, אתר אינדקס יהפוך כל אתר וכל אבן ברשת האינטרנט על מנת להשיג עבור כל לקוח ומקבל שירות את מספרי הטלפון הרלוונטיים וכמו כן את כל המידע לו הוא זקוק. כמו כן מספר הטלפון של שירות לקוחות הבינלאומי או כל גוף אחר יהפוך להיות זמין ונגיש וכל מה שיידרש הוא להקיש את המספר הנכון ולהגיע אל שירות הלקוחות.

טלפון של הבינלאומי? אתר אינדקס לשירותכם! כאמור מספר טלפון של הבינלאומי ניתן להשיג באתר אינדקס אך עם זה חשוב לדעת כי האתר אינו פועל מטעם שום בנק או גוף מסחרי כזה או אחר. שיחות אלו מוגדרות שיחות פרימיום והעלות שלהן הוא על פי החבילה של הטלפון ממנו מתבצעת השיחה.

בנק הבינלאומי טלפון? לא רק!

אחד היתרונות הגדולים ביותר של אתר אינדקס הוא כי כל נותני השירותים והמוקדי שירותי הלקוחות תחת קורת גג אחת. ניתן למצוא מספרי טלפון של רשתות המבורגרים לצד מספרי טלפון של סושיות, טלפונים של משרדי ממשלה ושל עיריות, בנק הבינלאומי טלפון ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק הבינלאומי?

מוקדי שירות

בירורים/בקשות/הצעות :

מוקד הבינלאומי Call בטלפון 03-5130031 או 3009* מכל טלפון שעות פעילות המוקד

מידע ופעולות בחשבון :

מוקד הבינלאומי Callבטלפון 03-5130031 או 3009* מכל טלפון שעות פעילות המוקד

משכנתאות :

מוקד משכנתאות Call בטלפון 3533* מכל טלפון שעות פעילות המוקד הורדת טפסים

פתיחת חשבון :

מעבר לפתיחת חשבון באתר

ייעוץ פנסיוני :

לקביעת פגישה עם יועץ פנסיוני בטלפון 8884* לקביעת פגישה באמצעות האתר הורדת טפסים

דיווח אובדן/גניבת כרטיסי אשראי ו/או כרטיס בנקאי :

בכל מקרה של אובדן/גניבת כרטיס אשראי, יש להתקשר באופן ישיר ומיידי למוקדי הדיווח בהתאם לסוג הכרטיס לדיווח בנוגע לכרטיסי אשראי

קרנות השתלמות למורים :

מעבר לקרנות השתלמות