גרר אזור (azur)

מחפשים מידע על חברת גרר אזור (azur)? כאן תמצאו מידע שימושי מקיף, עדכני ומגוון אודות החברה ושירותיה בכל חלקי הארץ, 24 שעות ביממה ו- 365 ימים בשנה. החברה מעניקה שירותים כמו גרירה, חילוץ, שירותי רכב, שירותי דרך, חילוץ וגרירת רכבים פרטיים, ג'יפים, משאיות, אוטובוסים, קטנועים ואופנועים. היעזרו באתר שלנו וחסכו המון זמן ומאמץ.

גרר אזור (azur) – חברה ותיקה ואמינה
גרר אזור (azur) היא כיום אחת החברות המובילות בישראל בתחום של שירותי גרירה וחילוץ רכבים פרטיים ומסחריים. החברה הוקמה בשנת 1970 ומאז היא צברה ניסיון מקצועי עשיר, שכן קהל לקוחות נאמן שיודע בוודאות כי עם שירותי גרר אזור הוא ורכבו בטוחים על הכביש.

גרר אזור (azur) – שלל שירותים מתקדמים
חברת גרר אזור (azur) מציעה ללקוחותיה מגוון רב של פתרונות ושלל שירותים מתקדמים: שירותי גרר לרכבים פרטיים, לרכבי חברה, למשאיות למכוניות משפחתיות, לקטנועים ולאופנועים. כמו כן, החברה מעניקה שירותי חילוץ על ידי מנוף וחילוץ רכבי 4X4 מהשטח, עבודות מנוף, הובלה ושינוע של משטחים, מכולות, מיכלים וגם אוטובוסים. בנוסף לכך, גרר אזור (azur) מעניקה שירותי מנוף עד 156 טון, מבנים ניידים והובלת מטענים.

גרר אזור (azur) – שירותי גרירה וחילוץ
שירותי גרירה וחילוץ בחברת גרר אזור (azur) ניתנים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. תאונה, תקיעה באזור בוצי או חולי, מחסור בדלק, תקלה טכנית וכד' – אלה הם המקרים בהם לקוחות החברה מזמינים שירותי גרירה וחילוץ. החברה עובדת נקודתית לפי ההזמנה בזמן אמת וגם לפי חוזה מתמשך הכולל חבילת שירות נרחבת. בין לקוחותיה תמצאו את משרד הביטחון, עיריית תל אביב, איגוד השמאים, חברות הביטוח, חברות הובלה, חברות בנייה, מוסכים מורשים ועוד.

צריכים את הטלפון של גרר אזור?

שם לועזי 

TOWING SERVICES AZUR LTD.

טלפון 03-9584458

פקס 03-9584446 כתובת גורי ישראל 34, תל אביב יפו 6683015