ויפאליס
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון גוגל אדוורדס

גוגל אדוורדס - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות Google adwords
כבעל עסק הנמצא באינטרנט, מן הסתם אתה כבר יודע שאם אתה לא בגוגל אז אתה לא קיים, ורוצה להציג את המודעה שלך באופן אופטימלי ללקוחות פוטנציאליים בזמן הנכון ובמקום הנכון. אבל איך עושים את זה?
בשיחת טלפון לנציגי שירות הלקוחות של google adwords תוכל לקבל מענה ופתרון לכל שאלה או בעיה ולקבל תמיכה מקצועית חד פעמית או מתמשכת במסעות הפרסום שלך בגוגל.
כל מה שעליך לעשות הוא לחייג למספר הטלפון המופיע למעלה, ולקדם בפשטות ובקלות את העסק שלך ברשת.

טלפון של Google adwords
באמצעות שיחת טלפון למספר של google adwords יסייע לך צוות שירות הלקוחות המקצועי והמיומן לדעת כיצד ליצור את מסעות הפרסום הראשונים שלך, לרבות איך לכתוב את המודעה שלך, לבחור מונחי חיפוש המתארים את המוצר או השירותים שלך, לקבוע תקציב ולשנותו בהתאם לתוצאות המתקבלות, לתזמן את הפרסומים, ועוד - והכל על מנת שהלקוחות הפוטנציאליים שלך המחפשים את מה שאתה מציע יבחינו טוב יותר במודעה שלך.

מספר הטלפון של Google adwords אם גם אתה רוצה לפרסם באמצעות גוגל אדוורדס, מעתה כבר אינך צריך להתאמץ בחיפוש אחר מספר הטלפון של google adwords – פשוט לחייג למספר הטלפון המופיע למעלה, ולקבל מענה אדיב ותשובות מפורטות לכל שאלה בנוגע לפרסום המודעות שלך בגוגל.

צריכים את הטלפון של גוגל אדוורדס? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com