ברדלס 

צריכים שירות גרירה או חילוץ? נתקעתם באמצע הכביש בלי דלק? יש לכם פנצ'ר או תקלה מכאנית? עברתם תאונה ואתם זקוקים לרכב חלופי ולשינוע עד הבית? עם ברדלס שירותי דרך אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות והרכב שלכם תחת פיקוח מקצועי הדוק. כאן באתר תמצאו מידע שימושי על שירותיה של חברת ברדלס ועל החברה עצמה: טלפון, שעות פעילות, מוקד לקוחות, כתובת אתר האינטנרט, כתובת החברה וכו'. אתם מוזמנים לפנות לחברה 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה. השירות שתקבלו יהיה מיידי, מקצועי ויעיל, בכל מקום בארץ ובכל סוג בעיה.

ברדלס – על החברה
חברת ברדלס מזה שנים רבות עוסקת במתן שירותי דרך, גרר, חילוץ ותיקונים. היא מנוהלת על ידי מכונאי מוסמך, שלצידו פועלים מספר רב של צוותי מכונאים וחשמלאים מקצועיים ומוסמכים. כל מי שעובד בחברה עבר בדיקה מקיפה של אמינות, יושר, רקע פלילי וכמובן רקע מקצועי. זה אומר, שכאשר ברדלס שירותי דרך שולחת אליכם טכנאי, גם אם זה במקום הכי נידח ושומם, אתם יכולים להיות רגועים. הטכנאי יגיע אליכם במינימום זמן ויעניק שירות רלוונטי, בהתאם לתנאי העסקה עם המנוי. בין לקוחותיה של חברת ברדלס – חברות ביטוח, השכרת רכבים, טרייד אין, אנשים פרטיים ומוסדיים.

ברדלס – שירותים
חברת ברדלס שירותי דרך מציעה לציבור הנהגים ברחבי הארץ שלל פתרונות ושירותים מקצועיים. בין השירותים: גרר, חילוץ, שירותי רכב, גרירת קטנועים, גרר אופנועים, החלפת סטרטרים ואלטנטורים (גם לא במקרה של תאונה או תקלה), התקנת אזעקות לרכב קודניות ושלטי נוחות, ביצוע ניתוח קודניות וכספות, מכירת מצברים לכל סוגי הרכבים, תיקון והחלפת משאבות דלק (בעיקר ברכבים ישנים), הכנת רכבים לטסט שנתי (צמיגים, ברקסים, כיוון גלגלים, זיהום אוויר ועוד. אין צורך להגיע למוסך כי את כל השירותים הללו ניתן להזמין עד הבית.

צריכים את הטלפון של ברדלס?

חייגו 053-363-6400