בצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב

האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ירושלים, נוסד לראשונה בשנת 1906 והיה לביה"ס הראשון לאמנות בישראל. בשנת 1955 זכה ביה"ס להכרה אקדמית ומאז הרחיב את היצע המחלקות האקדמיות בתחומי העיצוב והאמנות. בחיוג אל מספר טלפון, יעמוד לרשותכם כל המידע הדרוש לכם, אודות לימודי עיצוב, אדריכלות ואמנות בבצלאל. במקום לחפש באינטרנט: "עיצוב לימוד ירושלים" או "לימודים ירושלים בצלאל", תוכלו לחייג אל השירות בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות לימודים בבצלאל.

מודיעין טלפוני לאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל
בחיוג אל טלפון, יעמוד לרשותכם שירות מודיעין מתקדם, באמצעותו תוכלו לקבל את כל המידע על תוכניות הלימוד האקדמיות בבצלאל, בשיחת טלפון אחת:
תוכניות לתואר ראשון: B.F.A תואר בצורפות ואופנה, צילום, עיצוב קרמי וזכוכית, ואומנות. B.DES תואר באמנויות המסך, עיצוב תעשייתי ותקשורת חזותית. B.Arc תואר בארכיטקטורה.
תוכניות לתואר שני בביה"ס לתארים מתקדמים: M.F.A תואר שני באמנויות, M.A תואר שני במדיניות ותיאוריה של האומנויות, M.Urb.Des תואר שני בעיצוב אורבני ו M.DES תואר שני בעיצוב תעשייתי.
כמו כן, ישנה היחידה ללימודי חוץ, המציעה לימודי סדנאות וקורסים אקדמיים במבחר תחומי העיצוב והאומנות.

כל מה שרציתם לדעת – שיחת טלפון אחת
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל שירות מודיעין מרכזי בו תכווין אתכם המערכת החכמה שלנו בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. לרשותכם יעמוד כל המידע לו אתם זקוקים, אודות האקדמיה לעיצוב בצלאל: בחינות קבלה, שכ"ל, תוכניות לימודים, מעונות סטודנטים ועוד. כמו כן, יעמוד לרשותכם כל המידע גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ לתחומי עיצוב, אדריכלות ואומנות. השירות מאפשר לכם להשוות בין מוסדות הלימוד, להתכונן ולתכנן את הלימודים, בשיחת טלפון אחת בלבד.

צריכים את הטלפון של בצלאל?

חייגו 02-589-3333