ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> טלפון בית משפט השלום כפר סבא

טלפון בית משפט השלום בכפר סבא: 1-900-72-00-42


בית משפט השלום כפר סבא – לטובת האזרחים
בית משפט השלום כפר סבא משרת מגוון רחב של אוכלוסיה ופותח את שעריו לכל המבקשים צדק בתחומים כמו תביעות פליליות ועניינים מקומיים, תביעות קטנות ואף מדור לתביעות אזרחיות. השירות הוא חלק מזכויות האזרח של כל אחד ואחת ונדבך נוסף הוא שירות טלפוני המציע את כל המידע הדרוש בטרם הגשת תביעה או במסגרת הליך קיים וערכאה תלויה.

בית משפט השלום כפר סבא – עם מי יוצרים קשר?
חשוב מאוד לבית המשפט להציג את כל אפיקי ההתקשרות שיכולים האזרחים לנצל כדי להיות בקשר עם היכל הצדק המקומי. מספר הטלפון במרכזיה של בית המשפט. במידה וקיים צורך נוסף, תמיד ניתן ליצור קשר גם עם מרכז המידע הארצי.

בית משפט השלום כפר סבא – לענות על צרכים
צורך בסיסי הוא לדעת שמישהו שומר עליך. זהו אחד התפקידים המהותיים ביותר של בית המשפט ויש שופטים בישראל. אך במקביל, יש גם לא מעט בירוקרטיה הנדרשת להליך תקין ולא כל אזרח יודע ומבין בדיוק מה עליו לעשות וכיצד להתנהל. לכן, בית המשפט מציע שירות טלפוני עם מענה אנושי לסיפוק הצורך.

בית משפט השלום כפר סבא - לעבוד עם כל הכלים הקיימים
טלפון הוא כלי עבודה יעיל ביותר ותמיד צריך וחשוב לנצלו. מוקד טלפוני של בית המשפט המציע מרכז שירות למידע ונגישות מבקש אף לייעל כל הליך שהוא. כך כל אחד יידע מה מספר הטלפון של בית המשפט בכפר סבא.

צריכים את בית משפט השלום בכפר סבא? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com