ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות המבורגר >> בורגראנץ' משלוחים - טלפון

בורגראנץ' משלוחים *
1900-72-0245

באינדקס ההמבורגרים של ישראלמחפשים ארוחה מהירה ומזינה לילדים? מתגעגעים לטעם של פעם של רשת ההמבורגרים הותיקה של בורגראנץ'? באמצעות שירות משלוחים בורגר ראנץ או באחד הסניפים של הרשת תוכלו ליהנות מהבורגר הטעים של בורגר ראנץ'.
אתם מוזמנים להתקשר לטלפון של אינדקס ההמבורגר הישראלי ולברר מבין סניפים של הרשת איפה נמצא הסניף הקרוב אליכם, או להזמין משלוח המבורגר שיגיע אליכם עד הבית.
בורגראנץ' היא רשת מזון מהיר ישראלית בעלת תעודת כשרות, המציעה לכם מגוון ארוחות בורגר, חטיפי עוף, שניצלים, לצד תוספות כמו צ'יפס או טבעות בצל, וכמובן סלטים וקינוחים. בשנת 1972 נפתח הסניף הראשון של בורגר ראנץ' בתל אביב ברחוב בן יהודה, ומאז נפתחו עשרות סניפים בכל רחבי הארץ. בשנת 2008 רכשה רשת בורגרראנץ' את רשת ברגר קינג, איחדה את הסניפים תחת המותג בורגראנץ' ובכך גדל מספר הסניפים של הבורגר הישראלי המפורסם למעל 100 סניפים בפרישה ארצית.
בין אם תחליטו לצלצל בטלפון לבורגרראנץ' ולהזמין משלוח המבורגר או אם אתם מעדיפים להגיע ולאכול את הבורגר הישראלי המפורסם באחד הסניפים של הרשת, תוכלו ליהנות מתפריט מגוון הכולל ארוחות רגילות, ארוחות ילדים, ארוחות קומבינה, ארוחות אקסטרה, סלטים, טורטיות, תוספות, קינוחים ומשקאות.
הבורגר שהכי מזוהה עם רשת בורגר ראנץ' הוא מנת הדגל של ההמבורגר הספרדי, אליו תוכלו להוסיף רטבים כמו ברביקיו או אלף האיים. מנות מפורסמות נוספות בתפריט הן צ'יקן גריל, צ'יפס זיגזג, שוקו פאי, ראנץ', ארוחת קומבינה המיועדת לשניים עד ארבעה אנשים, מגוון כריכים וסלטים שהביקוש להם גדל עם גידול הביקוש לאוכל בריא. לאחרונה גם נוספו לתפריט מוצרי פרימיום כגון ראנץ' סטייק אנטריקוט, והוקמו סניפים של ראנץ' קפה שהוא למעשה בית קפה חלבי עם קינוחים מתוקים ושתייה.
קישור
צריכים את הטלפון של בורגר ראנץ'? חייגו 1900-72-0245

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com