בורגראנץ' משלוחים

מחפשים ארוחה מהירה ומזינה לילדים? מתגעגעים לטעם של פעם של רשת ההמבורגרים הוותיקה של בורגראנץ'? באמצעות שירות משלוחים בורגר ראנץ או באחד הסניפים של הרשת תוכלו ליהנות מהמבורגר הטעים של בורגר ראנץ'.
אתם מוזמנים להתקשר לטלפון של אינדקס ההמבורגר הישראלי ולברר מבין סניפים של הרשת איפה נמצא הסניף הקרוב אליכם, או להזמין משלוח המבורגר שיגיע אליכם עד הבית.
בורגראנץ' היא רשת מזון מהיר ישראלית בעלת תעודת כשרות, המציעה לכם מגוון ארוחות בורגר, חטיפי עוף, שניצלים, לצד תוספות כמו צ'יפס או טבעות בצל, וכמובן סלטים וקינוחים. בשנת 1972 נפתח הסניף הראשון של בורגר ראנץ' בתל אביב ברחוב בן יהודה, ומאז נפתחו עשרות סניפים בכל רחבי הארץ. בשנת 2008 רכשה רשת בורגרראנץ' את רשת ברגר קינג, איחדה את הסניפים תחת המותג בורגראנץ' ובכך גדל מספר הסניפים של המבורגר הישראלי המפורסם למעל 100 סניפים בפרישה ארצית.
בין אם תחליטו לצלצל בטלפון לבורגר ראנץ' ולהזמין משלוח המבורגר או אם אתם מעדיפים להגיע ולאכול את הבורגר הישראלי המפורסם באחד הסניפים של הרשת, תוכלו ליהנות מתפריט מגוון הכולל ארוחות רגילות, ארוחות ילדים, ארוחות קומבינה, ארוחות אקסטרה, סלטים, טורטיות, תוספות, קינוחים ומשקאות.
הבורגר שהכי מזוהה עם רשת בורגר ראנץ' הוא מנת הדגל של ההמבורגר הספרדי, אליו תוכלו להוסיף רטבים כמו ברביקיו או אלף האיים. מנות מפורסמות נוספות בתפריט הן צ'יקן גריל, צ'יפס זיגזג, שוקו פאי, ראנץ', ארוחת קומבינה המיועדת לשניים עד ארבעה אנשים, מגוון כריכים וסלטים שהביקוש להם גדל עם גידול הביקוש לאוכל בריא. לאחרונה גם נוספו לתפריט מוצרי פרימיום כגון ראנץ' סטייק אנטריקוט, והוקמו סניפים של ראנץ' קפה שהוא למעשה בית קפה חלבי עם קינוחים מתוקים ושתייה.
קישור
צריכים את הטלפון של בורגר ראנץ'?

חייגו 6575*