בורגרים משלוחים

מוזמנים להתקשר לקו האינדקס של ההמבורגרים בישראל ובטלפון אחד להגיע לרשת ההמבורגר המפורסמת בורגרים.
באמצעות טלפון אחד תוכלו לברר לגבי סניף מסעדות ההמבורגר הקרוב אליכם או להזמין משלוח של ההמבורגרים המפורסמים אליכם הביתה או למשרד מתוך תפריט משלוחים מגוון ועשיר.
רשת burgerim נוסדה בשנת 2008, ויזמה שינוי משמעותי בתרבות האכילה של ההמבורגר בארץ. מעתה אתם כבר לא חייבים להתלבט מה בא לכם לאכול מתוך תפריט המסעדות, אלא יכולים ליהנות ממגוון טעמים של המבורגר בארוחה אחת.
בתפריט של רשת בורגרים מיני המבורגרים במשקל של 80 גר' בלבד במבחר של טעמים מפתיעים, שלא תמצאו בשום מקום אחר, המוגשים לכם באריזות אישיות בזוגות או בשלישיות.
את ההמבורגר העסיסי של בורגרים תוכלו לאכול באחד מהסניפים המעוצבים של הרשת, וליהנות משירות מקצועי ואדיב. מסעדות ההמבורגרים burgerim פרושות בתל אביב ברמת החייל ברחוב ראול ולנברג, ברחוב ריב"ל, ברחוב הרצל, ברחוב קרליבך, וגם ברעננה, רמת השרון, רמת גן, ראש העין, פתח תקווה, עפולה, נתניה, נהריה, כפר סבא, ירושלים, הרצליה, גבעתיים, אשדוד ואשקלון.
בין אם אתם בוחרים להזמין בטלפון מתוך תפריט משלוחים או לזלול את ההמבורגר שלכם במסעדה, בין אם אתם בוחרים בתפריט עסקי, רגיל או לילי, תוכלו לבחור מהמבורגר מרגז, כבש, בקר, בקר מעושן, עוף מתובל, צמחוני עדשים, צמחוני טופו. לצד ההמבורגר שלכם תוכלו לאכול גם סלט או תוספת של צ'יפס או טבעות בצל, וכמובן לבחור קינוח מתוק ושתיה.
קישור
צריכים את הטלפון של בורגרים?

חייגו 4999*