טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות המבורגר >> בורגרים משלוחים - טלפון

בורגרים משלוחים *
1900-72-0245

באינדקס ההמבורגרים של ישראלמוזמנים להתקשר לקו האינדקס של ההמבורגרים בישראל ובטלפון אחד להגיע לרשת ההמבורגר המפורסמת בורגרים.
באמצעות טלפון אחד תוכלו לברר לגבי סניף מסעדות ההמבורגר הקרוב אליכם או להזמין משלוח של ההמבורגרים המפורסמים אליכם הביתה או למשרד מתוך תפריט משלוחים מגוון ועשיר.
רשת burgerim נוסדה בשנת 2008, ויזמה שינוי משמעותי בתרבות האכילה של ההמבורגר בארץ. מעתה אתם כבר לא חייבים להתלבט מה בא לכם לאכול מתוך תפריט המסעדות, אלא יכולים ליהנות ממגוון טעמים של המבורגר בארוחה אחת.
בתפריט של רשת בורגרים מיני המבורגרים במשקל של 80 גר' בלבד במבחר של טעמים מפתיעים, שלא תמצאו בשום מקום אחר, המוגשים לכם באריזות אישיות בזוגות או בשלישיות.
את ההמבורגר העסיסי של בורגרים תוכלו לאכול באחד מהסניפים המעוצבים של הרשת, וליהנות משירות מקצועי ואדיב. מסעדות ההמבורגרים burgerim פרושות בתל אביב ברמת החייל ברחוב ראול ולנברג, ברחוב ריב"ל, ברחוב הרצל, ברחוב קרליבך, וגם ברעננה, רמת השרון, רמת גן, ראש העין, פתח תקווה, עפולה, נתניה, נהריה, כפר סבא, ירושלים, הרצליה, גבעתיים, אשדוד ואשקלון.
בין אם אתם בוחרים להזמין בטלפון מתוך תפריט משלוחים או לזלול את ההמבורגר שלכם במסעדה, בין אם אתם בוחרים בתפריט עסקי, רגיל או לילי, תוכלו לבחור מהמבורגר מרגז, כבש, בקר, בקר מעושן, עוף מתובל, צמחוני עדשים, צמחוני טופו. לצד ההמבורגר שלכם תוכלו לאכול גם סלט או תוספת של צ'יפס או טבעות בצל, וכמובן לבחור קינוח מתוק ושתיה.
קישור
צריכים את הטלפון של בורגרים? חייגו 1900-72-0245

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com