עיריית אשקלון

עיריית אשקלון, הינה רשות בעלת אוטונומיה מקומית על העיר אשקלון, והאחראית על ניהולה. העירייה מחולקת למספר רב של אגפים ומחלקות המטפלים בנושאים שונים, בניהם: לשכת ראש העיר, אגף הכנסות – ארנונה, אגף איכות הסביבה, מחלקה לביטחון ושירותי חירום, אגף הנדסה, אגף חינוך, אגף כספים, אגף רכש ולוגיסטיקה, מינהל כללי ומשאבי אנוש, מחלקת ספורט, אגף תעשייה מסחר ותיירות, אגף רווחה, אגף שיפור פני העיר, מחלקת תיירות, המחלקה לתרבות ונוער, רישוי ופיקוח על הבנייה, רישום ומידע לגני ילדים, המחלקה לנער ולנערה, מחלקת קליטה ועלייה, מחלקת תברואה, מחלקת וטרינריה, וכו'.
לשכת ראש העיר, אגף הכנסות – ארנונה, אגף איכות הסביבה, מחלקה לביטחון ושירותי חירום, אגף הנדסה, אגף חינוך, אגף כספים, אגף רכש ולוגיסטיקה, מינהל כללי ומשאבי אנוש, מחלקת ספורט, אגף תעשייה מסחר ותיירות, אגף רווחה, אגף שיפור פני העיר, מחלקת תיירות, המחלקה לתרבות ונוער, רישוי ופיקוח על הבנייה, רישום ומידע לגני ילדים, המחלקה לנער ולנערה, מחלקת קליטה ועלייה, מחלקת תברואה, מחלקת וטרינריה, וכו'.

עיריית אשקלון מודיעין טלפוני
עירית אשקלון אמונה על מתן שירותים ומידע לתושבי אשקלון, בהם שירותי רווחה, תרבות ופיקוח. כאשר עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אנו נתקלים פעמים רבות בקשיי איתור של מספרי טלפון או פרטי התקשרות רלוונטיים. על מנת להקל עליכם את הנגישות אל מחלקות העירייה ושירותיהן, הקמנו שירות מודיעין חדש. מספר הטלפון הנ"ל, הינו מספר מרכזי אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בעזרת לחיצות על מקשי הטלפון תכוון אתכם המערכת אל המידע הדרוש לכם: שעות קבלת קהל, שירותים חברתיים, תשלומים ועוד. כל המידע, שיחת טלפון אחת.

מודיעין טלפוני לשירות מהיר ונוח
להקיש חיפושי אינטרנט, דוגמת: "מספר טלפון מחלקת גבייה", "אשקלון עירייה קבלת קהל", "עובדי עירייה דרושים", וכדו', לא בהכרח יובילו אתכם אל התוצאות והמידע הדרושים לכם. על מנת להקל עליכם ולחסוך עבורכם זמן יקר והוצאות מיותרות, הקמנו שירות מודיעין המאפשר לכם לקבל את כל הפרטים בחיוג אל מספר טלפון אחד. השירות פעיל בכל שעה וניתן לגשת אליו מכל מכשירי הטלפון שיש ברשותכם. כך תוכלו לקבל את כל השירותים מעיריית אשקלון, במהירות ובנוחות.

צריכים את הטלפון של עיריית אשקלון?

חייגו 08-679-2306