אליהו חברה לביטוח

אחרי שנוסדה בשנת 1966 חברת ביטוח אליהו הפכה לחברה המובילה בענף הביטוחים בישראל המציעה ללקוחותיה שלל מוצרים פנסיוניים וביטוחיים, גם לפרטיים וגם למוסדיים. אליהו חברה לביטוח מציעה ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח רפואי, ביטוח סעודי ועוד. כאן לרשותכם מידע עדכני מקיף אודות אליהו כולל טלפון של שירות לקוחות, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, פרטים של סוכנות ביטוח באזור וכתובת של אתר האינטרנט. דרכנו תוכלו לבדוק מחירי ביטוח, להשוות ולמצוא את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם ובמחיר אטרקטיבי.

אליהו – החלוצה בענף
חברת ביטוח אליהו, שהייתה חברת הביטוח הישראלית הראשונה שקיבלה רישיון מבטח,
נוסדה לפני למעלה מחמישה עשורים על יד שלמה אליהו. במהלך תקופת פעילותה הנרחבת בארץ בענף הביטוחים היא הפכה לאחת החברות במובילות כיום עם מאות סוכנים ברחבי הארץ, סניפים נגישים וקשת רחבה של פוליסות. בזכות האיתנות הפיננסית הגבוהה שלה היא הצליחה להרחיב את פעילותה לתחומים חדשים. בשנת 2012 היא רכשה 70% מהחזקות במגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע"מ. בעקבות כך היא מכרה את פעילותה בתחומי ביטוח חיים ובריאות להראל חברה לביטוח בע"מ והעבירה את פעילות הביטוח הכללי למגדל.

אליהו – כל סוגי הביטוחים
חברת הביטוח אליהו עוסקת בכמה סוגי ביטוחים. היא מציעה ביטוח כללי: ביטוח רכב רכוש וחובה, ביטוח דירה מושלם ובתים משותפים, ביטוח רכוש משלים לבעלי עסקים, ביטוח כספים, ביטוח רכוש בעברה, ביטוח אש מורחב, ביטוח נזקי טרור, ביטוח אובדן רווחים, ביטוח נאמנות, ביטוח תאונות, ביטוח חבויות כלפי צד ג', חובות המוצר, אחריות מקצועית, אחריות מעבידים, ביטוח סיכונים הנדסיים לעבודות קבלניות, ציוד מכאני הנדסי, מערכות ממוחשבות, ציוד אלקטרוני ושברים מכניים, ביטוח ימי ואווירי. כמו כן אליהו מציעה ללקוחותיה גם ביטוח חיים וחיסכון וביטוח בריאותי וסיעודי.

צריכים את הטלפון של ביטוח אליהו?

חייגו 03-6920911