אלדן

אלדן – eldan הינה חברה מובילה אשר צמחה מארבעה רכבים למכירה באשקלון, לכדי צי של כ- 30,000 רכבים להשכרה, מכירה וליסינג. אל דן פועלת כיום במגוון תחומים בענף הרכב: ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי, מכירות רכב, מכוניות יד שניה, שירותי רכב ליסינג, השכרת רכב בחו"ל, רכב להשכרה בישראל ועוד. שירות מודיעין חדש שהקמנו עבורכם מאגד את כלל המידע לו תזדקקו בעת חיפוש אחר רכב יד 2, מכירת רכב, רכישת רכב, רכב השכרה וכו'. כל שעליכם לעשות הוא לבצע שיחת טלפון אחת אל מוקד טלפוני חדשני.

כל הסניפים, כל השירותים
מהיום, על מנת להגיע אל השירותים השונים שמציעה החברה, תוכלו לוותר על חיפושים מעיקים כמו : יד שניה רכב או רכב יד שניה, במנוע החיפוש שלכם. קו טלפוני אחד, אליו תוכלו להגיע בשיחת טלפון פשוטה עשה את העבודה כבר בשבילכם. בחיוג אל מוקד טלפוני זה תוכלו לקבל את מלוא המידע לו אתם זקוקים: שעות פעילות, השירותים הניתנים בכל סניף, כתובות הסניפים מאילת ועד קרית שמונה וכו'. באמצעות מודיעין טלפוני תוכלו לתקשר עם המחלקות השונות ברשת ולקבל שירות מהיר ואמין – ללא צורך בחיפוש מתיש של מספרי טלפון רבים.

מודיעין טלפוני כללי לנוחיותכם
קו טלפוני חדש, יוביל אתכם אל מערכת ניתוב שיחות חכמה. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל שירות מודיעין מתקדם, אשר איגד עבורכם את כל המידע אודות חברת אלדן בפרט, ואודות חברות ליסינג והשכרת רכבים בארץ בכלל. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר הדרכת המערכת. בלחיצת מקשים פשוטה על מכשיר הטלפון שלכם, תנתב אתכם המערכת החכמה שלנו בין מרב המידע הקיים בה. כך תוכלו לקבל את המידע לו אתם זקוקים במהירות וביעילות ובאמצעות מספר הטלפון אחד.

צריכים את הטלפון של אלדן?

חייגו 3003*

כתובת:
רח' תמנע 23 חולון
שעות פתיחה:
א'-ה' 8:00-18:00
ו' 8:00-13:00