בנק איגוד למשכנתאות

מחפשים מידע על בנק איגוד למשכנתאות? הגעתם למקום הנכון. כאן מרוכז תחת קורת גג אחת מידע מקיף אודות הבנק ושירותיו: סניפי בנק איגוד, מודיעין, מוקד שירות לקוחות, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, שעות פתיחה ועוד.

בנק איגוד למשכנתאות – הגשת בקשה
תהליך קבלת משכנתא בבנק איגוד כולל 4 השלבים. השלב הראשון הוא הגשת בקשה עקרונית במטרה לבדוק את האפשרויות העומדות בפני הלווה למשכנתא. אפשר לעשות אותו הרבה לפני שבכלל מחפשים דירה לרכישה. הלווים יצטרכו להגיע לבנק ולענות על שאלות כמו: מטרת המשכנתא, שווי הנכס המשוער, סכום ההלוואה הדרוש, תצהירים של הכנסות והון עצמי. אך לפני שניגשים לבנק לבצע את השלב הראשון מומלץ לבדוק את תנאי המשכנתא באמצעות מחשבון משכנתא.

בנק איגוד למשכנתאות – בדיקת בקשה
בשלב השני בנק איגוד למשכנתאות יבדוק את הבקשה של הלווה הפוטנציאלי מכמה בחינות: אופיו של הנכס ושוויו, מטרת ההלוואה (משכנתא לדירה ראשונה, משפרי דיור, השקעה, נכס מסחרי וכו'), אחוזי מימון נדרשים (אם מדובר במשקיעים אזי הם צריכים להציג לבנק הון עצמי של 50% ובמקרה של רוכשי דירה ראשונה – 25%), ערבים וזכאות מטעם משרד הבינוי והשיכון.

בנק איגוד למשכנתאות – ביצוע משכנתא
בשלב השלישי בנק איגוד למשכנתאות ייגש לביצוע המשכנתא. הביצוע מתחיל מפתיחת תיק משכנתאות. על הלווים יהיה לחתום על מסמכי ההלוואה בפני נציג בנק איגוד למשכנתאות. בנוסף לכך, עליו יהיה להשיג עוד כמה מסמכים ואישורים לפי בקשת הבנק על מנת שההלוואה תתבצע בפועל ותיכנס לחשבון הלווה. הוא יידרש לשלם דמי הנפקת תעודת זכאות (זכאים של משרד השיכון), תשלום פתיחת תיק, דמי שמאות, ביול מסמכי המשכנתא, רישום בטחונות והוצאות מסמכים ועוד כמה הוצאות חד פעמיות.

בנק איגוד למשכנתאות – פירעון משכנתא
אחרי שכל העניינים הפורמאליים הוסדרו ולחשבונות של הלווה נכנס הסכום המבוקש של המשכנתא, מתחיל השלב האחרון – שלב פירעון המשכנתא. הוא מתבצע על ידי החזרים חודשיים בהוראת קבע בהתאם לתנאי המסלול שהוא בחר: משך תקופת ההלוואה בסך הכל, הצמדה לריביות ולמדדים, גובה התשלום החודשי הרצוי ועוד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק איגוד?

שירות למשכנתא קיימת לקוחות בעלי משכנתא קיימת בבנק ימים א'-ה'   09:00-13:00ימי שישי וערבי חג המרכז סגור טלפון 03-5191555פקס 03-5191001
למידע על הלוואה ומשכנתא