בנק אוצר החייל

שירות לקוחות אוצר החייל

זה יכול להיות הטלפון אשר יציל חיי אדם או שזה יכול להיות סתם מספר טלפון שזקוקים לו ממש זה עתה. מוקדי השירותים השונים אמורים לתת מענה לכלל הציבור בכל שעות היממה אולם כל אחד לוודאי נתקל בבעיה מציקה ומעיקה, לא ניתן להשיג את המספר המבוקש. חדשות לבקרים אנו שומעים אודות הרצון הטוב ויכולת השירות של הגופים השונים. ככל שהתחרות עולה כך מנסים הגופים השונים ליעל ולהרשים את יכולת השירות שלהם. אבל עם זאת אזרחים רבים נתקלים במשרדי ממשלה שונים או גופים גדולים אחרים כגון שירות לקוחות אוצר החייל אשר קשה מאוד להגיע אל מספרי הטלפון של מוקדי השירות שלהם.\

מה היא המשמעות של איתור מספר הטלפון של בנק אוצר החייל? מה אנחנו יודעים על שירות לקוחות אוצר החייל? מי יעזור לכם להגיע אל מספרי הטלפון הנחוצים במהירות?

אתר אינדקס מציע את שירות איתור מספרי הטלפון של כל גוף או כל מוקד שירות לקוחות בצורה הנוחה והיעילה ביותר. בקלות רבה ניתן להיכנס אל האתר ולמצוא בו את כל המידע הרלוונטי אודות חברה או ענף כזה או אחר.

שירות לקוחות אוצר החייל וכמו כן עוד שירותי לקוחות של בנקים אחרים הם לפעמים עניין של צורך מידי. באתר זה יעמידו לרשות כל אחד ואחת את מספרי הטלפון הנדרשים בצורה הנגישה ביותר.

מחפשים טלפון של אוצר החייל? רק באתר אינדקס!

אתר אינדקס הינו אתר המאפשר את איתור מספר טלפון של אוצר החייל או של בנקים אחרים על ידי מענה אוטומטי. איתור המידע אודות הבנקים נעשה עבור הלקוחות מרחבי כל רשת האינטרנט. כמו כן יש לציין כי אין לגוף זה כל השתייכות לגופים מסחריים ממשלתיים או עסקיים כאלו ואחרים. עלות שיחת הטלפון היא כאמור על פי החבילה שיש לכל לקוח.

סניפים של אוצר החייל? כל הטלפונים תחת קורת גג אחת!

דרכי התקשרות:

1-700-500-200 או 3390* מכל טלפון
למתקשרים מחו"ל  972-3-5130037

שעות פעילות המוקד:

בימים א'-ה', בין השעות 08:00-19:00
בימי ו' וערבי חג, בין השעות 08:00-13:00 
בחול המועד וערבי ימי זיכרון, בין השעות:  08:00-19:00


המענה הקולי פעיל 24 שעות ביממה!

"אוצר ישיר" – גם כשהסניף סגור הבנק פתוח!

באתר זה ניתן למצוא את הטלפונים של סניפים של אוצר החייל ושל בנקים אחרים, טלפונים של רשתות הלבשה השונות, מוקדי שירותים של מוסדות חינוכיים ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק אוצר החייל?

חייגו 1-700-500-200