אומני אקספרס

אמני אקספרס היא מפעילת קווי תחבורה ציבורית באזור הצפון, הנותנת שירותים ליישובי אשכול יוקנעם – טבעון. בשנת 2011 החלה החברה להפעיל את קווי אגד באשכול ומאז היא עומלת רבות לקידום התחבורה הציבורית באזור, לרבות מערך קווים חדש בישובי דלית אל כרמל ועוספייה, ואף קווים המופעלים בשעות הלילה. החברה פועלת ברישיון משרד תחבורה ועומדת בכל התקנים הנדרשים. שירות מודיעין חדשני מאפשר לכם לקבל את כל המידע אודות השירותים של חברת אוטובוסים זו בשיחת טלפון בודדת, מכל מקום ובכל שעה.

כל הקווים כל החידושים
בשנים האחרונות פעלה "אמני אקספרס" רבות לקידום התחבורה הציבורית באזור הצפון מאז שקיבלה את קווים אגד ובכלל. המפעילה הגבירה את תדירות יציאתם של אוטובוסים שונים, הקימה קווי תחבורה חדשים, עירוניים ובינעירוניים, והוסיפה קווי לילה. יחד עם התמורות הרבות להן זכו תושבי הסביבה בעקבות פעולותיה של החברה, ישנם שינויים רבים החלים במערך התחבורה העלולים להקשות על תכנון הנסיעה. על כן, הקמנו עבורכם שירות מודיעין חדש בקו טלפון . מוקד טלפוני זה מאגד את כל המידע שאתם צריכים לנסיעה יעילה ומהירה יותר אל קו טלפוני אחד.

מודיעין טלפוני – נוחות השירות
מהיום, בחיוג אל קו טלפוני , תוכלו לקבל את כל המידע אודות לוח זמנים, מודיעין קווים, תעריפי נסיעה וכל שאתם צריכים על מנת להפיק את המרב משירותי "אמני אקספרס" ולהתעדכן בשינויים. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני. בחיוג אל מספר הטלפון המערכת החכמה שלנו תנתב את שיחתכם, באמצעות לחיצה בסיסית על מקשי הטלפון, אל מודיעין טלפוני בו נמצא כל המידע שאתם צריכים. השירות שלנו עובד על בסיס טכנולוגיית IVR מתקדמת אותה התאמנו עבורכם על מנת שתקבלו מענה מהיר ואמין לצרכיכם.
צריכים את הטלפון של מודיעין אומני אקספרס?

חייגו 1-599-559-559