מועדון תמורה – ארגון המורים

צרכנות נבונה זוכה היום ליותר ויותר מודעות והיא למעשה זו שמאפשרת לנו לשמור על איכות החיים, ליהנות מדברים שאנו אוהבים לרכוש מוצרים שאנו זקוקים להם. אם אתם שייכים לארגון המורים לרשותכם מועדון תמורה – ארגון המורים המאפשר ליהנות משלל הנחות ומבצעים בכל בכל תחום בחיים, החל ממזון והלבשה ועד לטיולים, תרבות ופנאי. רוצים לקבל פרטים על מועדון תמורה? כאן ממתין לכם מידע מקיף אודות המועדון, כולל מספר טלפון להתקשרות, טלפון של שירות לקוחות, כתובת המשרדים, כתובת אתר האינטרנט ועוד.

מועדון תמורה – ארגון המורים
מועדון תמורה – ארגון המורים הוא המועדון של ארגון המורים בישראל בבתי הספר העל יסודיים. כחלק משלל הטבות שמעניק הארגון לעמיתיו באמצעות הקרן של הארגון אשר נועדה להעניק למורים הלוואות למטרות שונות, ארגון המורים מעמיד לרשותם של המורים גם כרטיס מועדון מטעם לאומיקארד. בעזרת הכרטיס ניתן ליהנות מהנחות במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ ולמעשה לחסוך מאות שקלים בחודש על צרכנות נבונה: אופנה, הלבשה, הנעלה, ביטוח, בריאות, תרבות, פנאי, אטרקציות לילדים ולכל המשפחה, טיפוח ויופי, ספורט, רכבים, לימודים, תקשורת, מחשבים, אלקטרוניקה, רהיטים, אינסטלציה, בעלי מקצוע וכו'.

כרטיס אשראי לאומי קארד תמורה
כל מורה בישראל חבר בארגון המורים זכאי לקבל כרטיס אשראי של לאומי leumicard. זהו כרטיס אשראי חוץ בנקאי הניתן חינם והמחזיקים בכרטיס פטורים מתשלומי עמלה על עסקאות תשלומים. מצטרפים חדשים זוכים למתנות ובאופן מיידי זכאים לקבל הנחות והטבות. כך למשל, חברי המועדון יכולים לבצע טעינת כסף בהנחה של 15% למגוון בתי עסק וחנויות נבחרות, כולל רשתות מזון. כמו כן, חברי המועדון זכאים לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת AIG בחינם, זכאים לכרטיס בינלאומי זהב או פלטינה וליהנות עוד משלל פעילויות של ארגון המורים.

צריכים את הטלפון של מועדון תמורה?

חייגו 03-7106777

משרד ראשי

טלפון: 03-7106777
כתובת: ארגון המורים, דרך מנחם בגין 23, ת"א 6618356

לשכת יו"ר הנהלת ארגון המוריםרן ארז – יו"ר הנהלת ארגון המורים
טלפון: 03-7106777
פקס: 1533-7106756

פרטי בעלי תפקידים בלשכת יו"ר הנהלת ארגון המורים
שם: שרית גבאי – מזכירת לשכת יו"ר הנהלת הארגון
דוא"ל: Saritg@igm.org.il
טלפון: 03-7106744
פקס: 1533-7106756