עיריית רהט

עיריית רהט, היא גוף שלטוני מקומי האחראי על ניהולה השוטף של העיר רהט. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף הכנסות – ארנונה, אגף איכות הסביבה, מחלקה לביטחון ושירותי חירום, אגף הנדסה, אגף חינוך, אגף כספים, אגף רכש ולוגיסטיקה, מינהל כללי ומשאבי אנוש, מחלקת ספורט, אגף רווחה, אגף שיפור פני העיר, המחלקה לתרבות ונוער, רישוי ופיקוח על הבנייה, מחלקת קידום נוער, שירות פסיכולוגי, מחלקת תברואה, מחלקת וטרינריה, מחלקת גבייה, פיקוח עירוני, רישוי עסקים, וכו'.

שירות מודיעין עיריית רהט
עירית רהט היא מוסד ציבורי האמון על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. רבות הפעמים בהן עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אך איתו עולה גם הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את הנגישות וקבלת הפרטים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוביל אתכם המערכת אל הפרטים והמידע הדרושים לכם: שעות קבלת קהל, שירותי רווחה, תשלומי ארנונה, מים ודוחות, כתובת העירייה ועוד.

מודיעין טלפוני – נוחות השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: "מחלקת גבייה מספר טלפון", "רהט עירייה כתובת", " דרושים עובדי עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם – תוכלו לקבל את כל המידע בשיחת טלפון אחת. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית רהט בנוחות ובמהירות, ואף מקל עליכם את יצירת הקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית רהט?

ת.ד 8 , מיקוד 85358

טלפון- 089914811 / 089914811

פקס – 089914901