קרנות השוטרים

אתר האינטרנט של קרנות השוטרים הוא אתר הרווחה של עמיתי קרנות השוטרים המאפשר להם ולבני משפחתם ליהנות משלל הטבות ומבצעים במאות עסקים וארגונים ברחבי הארץ. כאן אתם יכולים למצוא את כל המידע השימושי אודות קרנות השוטרים ואודות אתר האינטרנט של הקרנות: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, מבצעים, הנחות וכו'. באתר אפשר למצוא המון דילים והצעות כדאיות בכל תחום: בידור, תרבות, פנאי, ספורט, הלבשה, הנעלה, מזון, מתנות, עיצוב הבית, טבע, טיולים בחו"ל, נופש בארץ, ביטוחים, טיפולים רפואיים, רכב והרשימה עוד ארוכה.

קרנות השוטרים – מועדון הצרכנות
מועדון הצרכנות של קרנות השוטרים מיועדים לאנשי משטרה ובני משפחתם. זהו כרטיס אשראי המונפק על ידי חברת ישראכרט המאפשר למחזיקים בו ליהנות משלל הטבות והנחות במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ. כך למשל, חברי המועדון יכולים למצוא כרטיסים קרנות השוטרים, קרנות השוטרים נופש, קרנות השוטרים הצגות, קרנות השוטרים הופעות וכד'. הם יכולים להזמין במחירים מוזלים חופשה באילת או באירופה, כרטיס להצגה או סטנד אפ, כרטיס כניסה לאטרקציה עם הילדים בחנוכה או בכל חופשה אחרת, הנחה ברכישת מזון או דלק וכו'.

קרנות השוטרים – הלוואות וסיוע
קרנות השוטרים נוסדו במטרה לסייע לשוטרים שהשלימו שנת שירות אחת לפחות, לקבל הלוואות בתנאים מיוחדים. חלקן הן הלוואת לכל מטרה וחלקן למטרות מוגדרות. לכל שוטר אשר יפתח חשבון בבנק דיסקונט ייהנה ממסלול הלוואה של למעלה מ- 7,000 שקל בריבית מסובסדת. כמו כן, במקרה הצורך הם ייהנו מהלוואה למטרת הוצאות רפואיות או משפטיות, גם בריבית מסובסדת. עוד בין ההלוואות מוגדרות: הלוואות לברית או בת מילה, בת או בר מצווה, רכישת דירה ראשונה או בנייה ראשונה, תוספות או שיפוצים בבית, אבל או נישואי איש משטרה או ילדיו, רישום הורים לבית אבות ואפילו תשלום שכר דירה מראש.

צריכים את הטלפון של מועדון קרנות השוטרים?

שאלות בנוגע לתכנים – מוצרי תרבות ופנאי

אנו עושים כל מאמץ על מנת להשיג עבורכם מגוון רחב של הצעות הכוללות מחירים מעולים ותנאים מיטבים.

פנייה ישירה לספקי התוכן
באשר לשאלות ספיציפיות לגבי תוכן המוצרים המוצגים למכירה אנו ממליצים לפנות ישירות לספרי התוכן – אנו נשתדל לספק מספרי טלפון ישירים בכל מקום רלוונטי.

לצד כל פריט אנו מציגים את פרטי ההתקשרות לספק התוכן – כגון ספקי טיולים, תאטראות, פארקים וכו'.

ברוב המקרים יידע ספק התוכן הספציפי להשיב טוב מאיתנו על שאלות בדבר הפרטים הקטנים הכלולים בכל הצעה.

מוקד הזמנות וסיוע לעמית

ברכישה במועדון "קרנות השוטרים" אנחנו אתכם ובשבילכם! נשמח לסייע לכם בכל בעיה או שאלה שלא באה לפתרונה.

במקרים אלה ניתן לפנות למוקד השרות, בטלפון: 03-6305000.

שאלות בנוגע להפעלת האתר

במועדון "קרנות השוטרים" עושים את כל המאמצים לתת לכם את השרות הטוב ביותר. מאחר ומועדון "קרנות השוטרים" משרת אוכלוסיה גדולה ועל מנת לספק מענה ותשובות בהקדם, נבקשכם לפנות אלינו באמצעות מגוון אמצעים דיגיטליים, כולל ״טופס צור קשר״ ובאמצעות פניה ישירה דרך אפליקציית וואטסאפ >>
צוות תמיכה מיומן מטפל באופן מיידי בכל פניה. אנו נחזור אליכם עם התשובה בהקדם האפשרי.