בית חולים קפלן

מרכז רפואי קפלן
המרכז הרפואי קפלן הינו מרכז רפואי המשויך אל קופת חולים כללית וממוקם בעיר רחובות. בית חולים קפלן הוקם ב1953 במסגרת שירותי בריאות כללית ועל כן אינו מהווה בית חולים פרטי, ומשרת את כלל לקוחות הקופה ותושבי השפלה. במרכז הרפואי תוכלו למצוא מחלקות ומכונים מתקדמים בהם מכון להתפתחות הילד, מכון לרפואה גרעינית, מכון לאונקולוגיה ועוד. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם קבלת מידע זמין, מהיר ואמין, ומקל עליכם את הפניה לביה"ח על מחלקותיו השונות. מוקד טלפוני זה מכיל את כל המידע הדרוש לכם במרחק שיחת טלפון. מספר הטלפון של המוקד.

מוקד זימון תורים ומידע
השירות החדש שלנו מאפשר לכם לבצע זימון תורים, לקבל מידע כללי כגון כתובת ושעות פעילות, ואף מקשר אתכם אל המכונים השונים של ביה"ח דוגמת מכון התפתחות הילד. שירות מודיעין זה מכיל מידע רב ושימושי במיוחד עבורכם. מהיום אין צורך לזכור יותר מאשר מספר טלפון אחד. באמצעות חיוג אל קו טלפוני , תגיעו אל מוקד טלפוני בעל מערכת חדשנית, אשר בלחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם תוביל אתכם לקבלת כל המידע הנדרש למענה מהיר על צרכיכם.

מודיעין טלפוני כללי לבריאות
בעיתות בהן אנו נדרשים לקבלת שירותים רפואיים, לרוב איננו באון כוחנו. במיוחד בשל כך הקמנו עבורכם מודיעין טלפוני כללי ומתקדם. באמצעות שיחת טלפון פשוטה אל קו טלפוני זה, תוכלו לקבל את מירב המידע הדרוש לכם אודות ביה"ח קפלן בפרט, ואודות בתי חולים נוספים בארץ בכלל. מספר הטלפון המצורף הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני בו תקבלו את שירות המודיעין הכללי והחכם שלנו. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

גם הטלפון של בית חולים קפלן באינדקס בתי החולים של ישראל

 08-944-1211