פיצה קאסה דל פפה

קאסה דל פפה הינה רשת פיצריות הפועלת זה למעלה מ – 30 שנה, ולה סניפים רבים ברחבי הארץ: קאסה דלפפה פיצה בחולון, רעננה, טירה, רחובות, טייבה, בת ים, ראש העין, אשקלון, קרית מלאכי, פרדס חנה, תל אביב, הוד השרון, חדרה, פיצה דל פפה קרית תעופה, הרצליה, רמת גן, להבות חביבה, כרכור, כפר סבא, ירושלים, גדרה, אשדוד ועוד. פיצה פפה ידועה במגוון התוספות הרחב שלה ובטעמה העשיר, ולאחרונה הרחיבה כמה מסניפיה לכדי מסעדות של ממש.

מודיעין טלפוני קאסה דל פפה
שירות מודיעין חדש מאפשר לכם, בשיחת טלפון אחת, להגיע אל כל המידע והסניפים של רשת קאסה דל פפה. במקום לחפש: "פיצות בת ים", "דל פפה פיצה", "קסה דל פפה פיצה חולון" וכדו', מהיום תוכלו לחייג אל מספר טלפון מרכזי וחכם, אשר ייתן לכם את המענה הדרוש לכם. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו: להזמין משלוחי פיצה, לברר על כתובות סניפים, מחירים, מבצעים, תוספות, שעות פתיחה ועוד.

שירות מודיעין כללי להנאתכם
מודיעין טלפוני חכם ומתקדם מאפשר לכם לגשת אל כל המידע לו אתם זקוקים בכדי ליהנות מהפיצות המשובחות של קאסה דל פפה, וכן, של רשתות פיצריות נוספות, ברחבי הארץ. בשיחת טלפון יחידה אל מספר הטלפון המרכזי, מערכת חדשנית לניתוב שיחות תכווין אתכם בקלות אל המידע הדרוש לכם. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תוכלו לתקשר עם כל הסניפים, בלא צורך לחפש אחר מספרי טלפון שונים לכל רשת או סניף. השירות מאפשר לכם ליהנות בקלות ממגוון הפיצות והשירותים של מיטב הפיצריות בישראל. כל המידע הניתן מאומת מול רשתות הפיצה וסניפיהן השונים. ניתן לגשת אל שירות המודיעין בכל עת ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם.

צריכים את הטלפון של פיצה קאסה דל פפה?

חייגו 08-910-0802