עיריית פתח-תקווה

עירית פתח תקוה, היא הגוף האחראי על ניהולה השוטף של העיר פתח תקווה. שירות חדש ומתקדם מאפשר לכם לגשת בשיחת טלפון אחת אל כל האגפים, השירותים והמחלקות בעירייה:
מינהל החינוך, מינהל כספים, מינהל הנדסה, מינהל התרבות, שירות וטרינרי, אגף הנוער, אגף גני ילדים, אגף חינוך מיוחד, מחלקת גביה, מחלקת רישוי ופיקוח בנייה, מחלקת מבנים ותשתיות, המחלקת לשימור אתרים, האגף לחינוך מבוגרים, אגף רישוי ופיקוח עסקים, אגף שירותים חברתיים, אגף הבטחון, אגף הספורט, אגף לאיכות הסביבה, אגף תברואה, לשכה משפטית, אגף בטחון, רשות החניה, מנהל לארגון ומשאבי אנוש, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית פתח תקווה
עיריית פתח תקוה היא הגוף האמון על מתן שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך בקבלת מידע או שירותים עירוניים, אך איתו הקושי באיתור פרטים או מספרי טלפון. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. בלחיצות פשוטות על מקשי הטלפון תכווין אתכם המערכת בין מירב המידע, אל המידע הדרוש לכם : תשלומי ארנונה ומים, רישום לגני ילדים, שעות קבלת קהל ועוד.
שירות מודיעין לרווחת השירות
מהיום, במקום לחפש בגוגל ביטויים, כמו: " ארנונה תשלומים מספר טלפון", "מפת פתח תקווה בית העירייה", "עיריית פ"ת דרושים ", וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל המידע. שירות מודיעין זה מאפשר לכם לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם מעיריית פתח תקווה, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה, במהירות וביעילות. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית פתח-תקווה?

חייגו 03-9053000