מחסני כמעט חינם

באפשרותך לחייג לקו הטלפון ולהגיע בלחיצת כפתור ומבלי לבזבז זמן מיותר לחיפושים, לקו המודיעין ושירות הלקוחות של רשת הסופרמרקט מחסני כמעט חינם, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, שעות פתיחה, כתובות, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
לרשת מחסני כמעט חינם כ-30 סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ, וניתן להגיע אליהם בקלות ובנוחות וליהנות ממגוון עצום של מוצרים, ליהנות ממחירים נוחים ומבצעים המתעדכנים כל העת לטובת הלקוחות. החנויות מסודרות באופן ידידותי ונוח כך שניתן להבין בקלות היכן ממוקם כל מוצר ומה המחיר והמבצע לגביו.
בין מבחר המוצרים המגוונים הנמכרים ברשת מחסני כמעט חינם ניתן למצוא מגוון מוצרים לבית ולמשפחה, כולל מוצרי מזון, מחלקות אטליז ומעדנייה, קוסמטיקה, ניקוי והיגיינה, וכו'.
ברשת מחסני כמעט חינם ניתן ליהנות משירות לקוחות אדיב מאת אנשי הצוות המיומנים הנכונים לעזור בכל פניה או שאלה, בין אם בסניפים, ובין אם בטלפון, ולעזור בנוגע למחיר או מבצע לגבי כל מוצר, שעות פתיחה, וכיו"ב.
מחסני כמעט חינם נוסדה בשנת 1999, ובשנת 2004 השיקה את מותג הבית הפרטי שלה – מוצרי "כמעט חינם". תחת שם זה הרשת משווקת למעלה מ-600 מוצרים אותם ניתן לרכוש בסניפיה במחירים אטרקטיביים במיוחד.
בין הסניפים המרכזיים של הרשת ניתן למנות את הסניפים הממוקמים בערים: תל אביב, רמלה, כוכב יאיר, בית שמש, אור יהודה, עפולה, טבריה, אשדוד, מגדל העמק, רחובות, נצרת, נצרת עילית, טירת הכרמל, מודיעין, עתלית, קריית ביאליק, אור עקיבא, יבנה, פתח תקווה וחיפה.

צריכים את הטלפון של מחסני כמעט חינם?

חייגו 1700-550-550