ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים >> ידיעות אחרונות טלפון

שירות לקוחות ידיעות אחרונות
1-900-720-103


מחלקת המנויים של העיתון המוביל ידיעות אחרונות, מקדישה את מירב מאמציה על מנת לספק ללקוחות שירות מקצועי ואיכותי. המוקד הטלפוני של החברה זמין לפניות מכל הסוגים, ונציגיו המנוסים יודעים כיצד לגשת לכל עניין ולהעניק את הפתרון המתאים ביותר. ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות באמצעות מספר הטלפון של ידיעות אחרונות, בשעות הפעילות המוגדרות: המוקד פעיל בימים א – ה בין השעות 7:00 – 14:00, בימי שישי בין השעות 7:00 – 13:00, ובערבי חג בין 7:00 – 12:00. המוקד זמין לפניות גם בשישי וערבי חג, על מנת לאפשר ללקוחות לפתור את בעיותיהם באופן מיידי, וללא המתנות מיותרות. כמו כן, המוקד מונה מספר גדול של נציגים, על מנת שניתן יהיה לספק מענה מקיף לכל לקוח ולקוח.

הטלפון של ידיעות אחרונות
מוקד השירות הטלפוני של "ידיעות מנויים" מאפשר ללקוחות לבצע פעולות שונות במנוי, וכן להביע את דעתם על התנהלות החברה. במידה והינכם מעוניינים למשל להתריע על שינוי מספר הטלפון שלכם, תוכלו לחייג את מספר הטלפון של ידיעות אחרונות ולעדכן את המספר החדש על מנת שמוקד השירות יוכל לשמור איתכם על קשר. בנוסף, באפשרותכם לבדוק את מצב החשבונית, לעדכן את כתובתכם עקב מעבר דירה או יציאה לחופשה על מנת שהעיתון יגיע למקום בו אתם נמצאים וכו'. נציגי שירות הלקוחות תמיד איתכם, בכל מקום בו אתם נמצאים, זמינים לטפל בפנייתכם במהירות, ובאופן יעיל ואפקטיבי.

צריכים את הטלפון של ידיעות אחרונות? חייגו 1-900-720-103

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com