טמפו – טלפון שירות לקוחות

חברת טמפו היא מהחברות הגדולות בארץ לייצור ושיווק של משקאות קלים, משקאות חריפים, משקאות אנרגיה, יין ומים מינרלים. בין הבולטים שבמותגי החברה ניתן למצוא את הבירות מסוג מכבי, נשר, גולדסטאר והייניקן, את היינות של סגל וברקן, ומשקאות ללא אלכוהול כגון פפסי, והמים המינרלים של סאן בנדטו.

מוקד שירות לקוחות בחברת טמפו
בטמפו מאמינים כי קבלת המידע הרב ביותר מצד הלקוח על החברה ומוצריה, ולחלופין קבלת המידע הרב ביותר על צרכיו של הלקוח מצד החברה, הם שיובילו שיתוף פעולה מתמיד ופורה בין השנים. לכן העמידה חברת טמפו קו שירות לקוחות טלפוני מקצועי ומסודר, העומד לרשות הציבור ופנוי לשמוע את כל שיש ללקוחות להגיד.

איכות ואמינות
נציגי השירות במוקד הטלפון של טמפו מיומנים לענות על השאלות השונות, ולטפל בכל סוג של פניה. היחס האדיב והאישי לו זוכה מי שמתקשר עם מספר הטלפון של החברה הוא אחד מערכיה החשובים של טמפו; הוא מתקיים בכל תחומי פעילותה, ובמיוחד באגף שירות לקוחות טלפוני. המודעות והרגישות הגבוהה לדרישות הלקוח הן שהופכות את החברה למצטיינת בתחום שירות לקוחות ולמצליחה בזכותם.

על מספר הטלפון של טמפו
מוקד הטלפון של חברת טמפו זמין בין השעות 8:00-17:00 בימי חול, וניתן לקבל בו מידע, טיפול בתלונות, קשר עם סוכני מכירות ועוד. במקרה של פניה על מוצר מסוים, רצוי להכין מראש את הפרטים הרלוונטיים לגביו לפני ההתקשרות. נציגי הטלפון של טמפו מתחייבים לתת את המענה המהיר והמקצועי ביותר לפניות השונות.

לשירות הלקוחות של טמפו

חייגו 1800-300-370